Тюльпановий рай в Кропивницькому

Якщо Ви ще не бували в цьому обласному центрі, розташованому в серці України, то неодмінно повинні це зробити! Місцеві жителі та гості міста знаходять в ньому щось спільне зі Львовом чи  Парижем: його центральна частина багата розкішними будинками, які дивляться відразу і в небо, і в душу.
Ви неодмінно відчуєте це. А потім над Вами злетять десятки голубів, які сміливо, навіть іноді нахабно, проходять під фонтаном на площі Героїв Майдану, - і саме з цього моменту десь в глибині єства засяє непереборна любов до цього міста - колиски українського професійного театру і справжньої столиці тюльпанів .

 

Програма туру

07:30 – зустріч туристів в м.Черкаси

08:00 – відправлення з Черкас

09:30 – прибуття до м.Кам’янки, огляд 750-метрової сакурової алеї. Час для фотографій та вільний час.

10:30 - Збір туристів та переїзд до м.Кропивницький

11:30 – прибуття до м. Кропивницький. Оглядова екскурсія – знайомство з містом: Перший український професійний театр, прогулянка головною пішохідною вулицею міста Архітектора Паученка (раніше Дворцова). запитайте будь-якого перехожого, містяни скажуть, що всі вулиці Кропивницького ведуть на Архітектора Паученка! Музей Генріха Нейгауза Велика хоральна синагога, Алея авіаторів тощо.

14:00 – переїзд до Дендропарку - це паркова зона, що розміщена на 45 гектарах, 33 з яких займають зелені насадження і ландшафтні куточки, а на 12-ти – знаходяться розважальні заклади та понад 40 атракціонів. Оглядова екскурсія та вільний час.

17:00 – збір туристів та повернення до міста Черкаси. Орієнтовний приїзд о 19:30 вечора.