ІСТОРІЯ ПЕРЕЯСЛВСЬКОЇ ЗЕМЛІ

У цьому місті – найбільша кількість музеїв з малих міст України. Їх тут – 27, майже по музею на тисячу чоловік! Ми обрали для вас кращі з кращих. А найкращий в Україні музей під відкритим небом знаходиться саме тут! Одна з трьох найдавніших княжих столиць Русі, місто, з яким пов'язана перша згадка слова «Україна» і знаменита Переяславська рада 1654 року. Найбільше музейне місто країни чекає на вас! Військова діорама, музей бджільництва, музей рушників, а поруч – музей освоєння космосу!

 

Шолом-Алейхем, Г. Сковорода, святий князь Гліб, Т. Шевченко і практично усі гетьмани – тільки цього переліку досить, щоб зрозуміти значущість Переяслава в українській культурі та історії.

 

Переяслав зберігає у своїх музеях скарби столичного рівня: зібрані тут колекції є у сумі одним з найбільш повних і представницьких збірок українського мистецтва. 11 церковних споруд, 16 млинів, зібрання давньої кам'яної скульптури й похоронних саркофагів епохи міді й бронзи, матеріали поселень трипільської культури, скіфського часу, ікон ХVІІІ-ХХ ст. (1400 од.), зібрання стародрукованих видань, колекція козацького періоду. Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини – прекрасний парк з гаями, озерами та луками, в який гармонійно вписані старовинні церкви, млини, музеї, сільські будиночки з городами і квітниками.

 

Тут вдалося зберегти справжній дух українського села. А більшість будинків, церков і млинів зібрані і перевезені з сіл, затоплених при створенні каскаду дніпровських водосховищ. День, проведений тут, пролетить непомітно, і залишить заряд позитиву на багато тижнів.

 

 

Вартість проїзду:

 

Neoplan(44+5)

Neoplan(35+5)

Mercedes(30+3)

MAN (25+3)

220

240

270

280