ПОДОРОЖ ДО КНЯЗІВСТВА

У селі Буки в Київській області розташований мальовничий ландшафтний парк. Він був заснований у 1996 році підприємцем Іваном Сусловим, власником агропромислової корпорації "Сквира". Для парку він купив ділянку землі біля річки Роставиця.

Зараз це місце перетворилося на один із найкрасивіших парків України. Одночасно це ще й місце проживання сім'ї Івана Суслова, його маєток розташований прямо на території парку.

Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Вхід на територію безкоштовний. Однак у деякі частини парку можна потрапити лише з екскурсоводом. Під час екскурсії ви зможете дізнатися багато цікавої інформації, побачити Поляну казок з дуже красивими казковими фігурами та міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені, вовченята, страус та інші тварини.

Комплекс включає в себе дзвіницю Святого Даниїла, названу на честь Данила Кучми, батька колишнього президента України.

Також на території парку знаходиться  фонтан, який стояв на Майдані Незалежності до реконструкції. Після дворічного ремонту у 2011 році фонтан було відкрито й відтепер він зустрічає гостей біля входу до парку.

У парку побудована міні-ГЕС, яка забезпечує електрикою всю територію. ГЕС дуже органічно вписана в ландшафт і є елементом парку

На горі сидять три жаби, що символізують благополуччя, біля них фотографуються молодята. Ще "жаба" душить усіх, хто дивиться на все це благополуччя :) Поблизу жаб стоїть скульптура Максима Горького - улюбленого письменника Івана Суслова.

Всюди в парку можна побачити цифру 7. На українській мові ПІБ "Суслов Іван Миколайович" - це СІМ. Також він 7 дитина в родині.

Крім храмового комплексу та парку, поруч є також дитячий будинок. Для дитячого будинку побудовано сучасний футбольний стадіон зі штучним покриттям і піщаний пляж у межах парку.

 

Вартість проїзду:

 

Neoplan(44+5)

Neoplan(36+4)

Mercedes(30+3)

MAN (25+3)

300

330

350

360