БУЦЬКІ КАНЬОЙОНИ ТА ЖАШКІВСЬКИЙ КІННОСПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС

«Жашківський кінний завод»

Жашківський кінно-спортивний комплекс — це унікальне поєднання елегантного спорту та комфортабельного відпочинку. Спілкування з благородним і граціозним тваринам, єднання з ним, дарує відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії. Якщо ви хочете внести у своє життя щось нове і незвичайне, неодмінно вирушайте в Жашківський кінноспортивний комплекс, де панує атмосфера кінного спорту і справжнього європейського комфорту.

 

Букський каньйон – «Маленька Швейцірія»

             Букський каньйон на Черкащині називають одним з найкрасивіших місць Центральної України.. Тут протікає річка Гірський Тікич, високі скелясті береги якої і утворили Букський каньйон. Річка тече у протерозойських гранітах, вік яких оцінюється в 2 млрд років.

              Каньйон вузький, місцями 20-40 метрів шириною, і досить глибокий для степової місцевості - до 20 метрів. Звивистий і довгий, він починається від штучного двометрового перекату колишньої греблі ГЕС, який називають водоспадом Вир. Біля гучного водоспаду ще в дев'ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин, від якого збереглися досить мальовничі руїни.