В гості до міста Лева.

1 –й день Виїзд з міста Черкаси о 19:00

2 – й день 08:00 приїзд до міста Львів.

08:00 – 08:50 ранковий перекус

09:00 початок оглядової екскурсії по місту. (автобусно-пішохідна)

Під час екскурсії Ви понайометесь:

Із будівлею Оперного театру (багате архітектурне оздоблення, цікаві легенди та численні таємниці, усе це в одній будівлі).

Площа Ринок (Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного. Тут вирував базар, який відвідували перси і англійці, турки і голландці, росіяни і французи. На площі розміщувалося міське управління, виконувалися судові вироки, влаштовувалися різноманітні урочистості, вистави, процесії) – Ратуша (Ратуша протягом всього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. В середньовіччі містом керував бурмістр, рада, що відала міським бюджетом і податками, та лава, що чинила суд. Сьогодні є резиденцією Львівської міської ради)

Високий замок (міський парк із руїнами замку, курган Люблінської унії, одна із найвищих оглядових площадок, з якої відкриваються прекрасні панорами міста Лева).

Музей Аптека (Це єдина в Україні та Європі діюча аптека-музей. Тут поряд з аптекою функціонує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами. У 1868 році було створено Галицьке товариство аптекарів, якому вдалося зібрати невелику колекцію експонатів та зробити перший крок до створення музею у майбутньому. Зараз експозиція музею значно розширилась і нараховує  16  експозиційних залів загальною площею 700 м.кв. Експозиція представлена більше ніж трьома тисячами експонатів.).

13:00 - 14:00 обід у місцевих кафе

14:15 Музей зброї «Арсенал» (єдиний музей такого зразка в Україні і на усьому пострадянському просторі. У нижньому поверсі розмістився виставковий зал, де можна оглянути старовинну скульптурну групу, яка колись прикрашала оборонні мури міста — «Святий Михаїл, що вбиває сатану»)

16:00-17:00 вільний час

17:00 -18:00 Екскурсія до стадіону Львів Арена.

18:30 - 19:00  поселення в готелі вечеря.

3-й день. – 09:00 сніданок, виселення з готелю

10:00 - Екскурсія містом під час якої Ви відвідаєте:

Латинська катедра (Дехто вважає кафедральний собор втіленням Львова. Готика і ренесанс, бароко і рококо, еклектика і модерн – практично усі львівські архітектурні стилі злилися в одній споруді. Вона бачила майже всю історію міста Лева  і чітко відображає космополійну сутність цього галицького поліса).

Домініканський костел (велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням. Монастир домініканів на цьому місці заснували ще у XIII столітті на прохання дружини українського князя Лева Даниловича, угорської принцеси Констанції, яка була католичкою і на чужині тужила за своєю вірою. Від XV і до середини XVIII століття тут стояв костел, збудований у готичному стилі.).

Церква Успення Богородиці (Найстаровинніша православна церква м. Львова, яка протягом трьох століть була центром життя української громади Галичини. Успенська (Волоська) церква у Львові, також Церква Успіння Пресвятої Богородиці - храм, збудований у 1591-1629 рр. за планом Павла Римлянина, за участю Войцеха Капіноса і Амвросія Прихильного. Ансамблем Успенської церкви опікувалась організація містян, які займалися захистом своїх прав і інтересів, громадським і культурним, політичним життям – Львівське Успенське братство, при якому були лікарня, школа і друкарня.).

Майстерня шоколаду (Львівська Майстерня Шоколаду - єдина в Україні. Адже кожний виріб - дбайливо зроблений руками Майстра і це єдина майстерня, що виготовляє почуття).

«Дім Легенд» (ресторан, у якому кожен зал на семи поверхах береже певну львівську легенду: час, бруківка, леви, погода...)

14:00-15:00  обід

15:00 -17:30 вільний час.

18:00 вечеря

19:00 виїзд з міста Львів.

4 – й день 08:00 приїзд до міста Черкаси.

Вартість туру уточнювати.

До вартості буде входить:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- екскурсійне обслуговування згідно програми та вхідні квитки до музейних об'єктів;

- харчування (1 - й день - обід,вечеря. 2-й день - сніданок, обід,вечеря);

- проживання в готелі (номери зі зручностями);

 - страхування від нещасного випадку;

- супровід працівником фірми.

У вартість не входить:

 - власні витрати.