Золота Підкова Львівщини

1 –й день Виїзд з ст.ім.Т.Г.Шевченка 

2 – й день 08:23 приїзд до міста Львів (ідемо до хостела, залишаємо речі,ранковий перекус)

10:00 – 13:30 Оглядова екскурся по місту

Під час екскурсії Ви понайометесь:

Із будівлею Оперного театру (багате архітектурне оздоблення, цікаві легенди та численні таємниці, усе це в одній будівлі).

Площа Ринок (Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного. Тут вирував базар, який відвідували перси і англійці, турки і голландці, росіяни і французи. На площі розміщувалося міське управління, виконувалися судові вироки, влаштовувалися різноманітні урочистості, вистави, процесії) – Ратуша (Ратуша протягом всього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. В середньовіччі містом керував бурмістр, рада, що відала міським бюджетом і податками, та лава, що чинила суд. Сьогодні є резиденцією Львівської міської ради)

Високий замок (міський парк із руїнами замку, курган Люблінської унії, одна із найвищих оглядових площадок, з якої відкриваються прекрасні панорами міста Лева).

Музей Аптека (Це єдина в Україні та Європі діюча аптека-музей. Тут поряд з аптекою функціонує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами. У 1868 році було створено Галицьке товариство аптекарів, якому вдалося зібрати невелику колекцію експонатів та зробити перший крок до створення музею у майбутньому. Зараз експозиція музею значно розширилась і нараховує  16  експозиційних залів загальною площею 700 м.кв. Експозиція представлена більше ніж трьома тисячами експонатів.).

14:00 обід у місцевих кафе (пропонуємо «Час поїсти», «Пузата Хата»)

15:00 Музей зброї «Арсенал» (єдиний музей такого зразка в Україні і на усьому пострадянському просторі. У нижньому поверсі розмістився виставковий зал, де можна оглянути старовинну скульптурну групу, яка колись прикрашала оборонні мури міста — «Святий Михаїл, що вбиває сатану»)

О 17:00 заселяємось в Хостел

18:00 вечеря у місцевих кафе («Час поїсти», «Пузата хата»), вільний час.

3-й день. – 09:00 сніданок, виселення з хостелу

10:00 - Екскурсія «Золота Підкова Львівщини»

Під час цієї екскурсії Ви ознайомитесь з найбільш цікавими об’єктами Львівщини, що розкинулись на карті і вигляді такої собі підкови

Олеський замок – укріплення, яке існує тут ще з далекого XIV століття. Історія споруди є надзвичайно багатою. В цьому замку народився польський король Ян ІІІ Собєський, а пізніше замок став королівською резиденцією, тут проходив службу Михайло Хмель – батько майбутнього гетьмана Богдана Хмельницького. З 1970-х років минулого століття замок став частиною Львівської галереї мистецтв. Сьогодні досить щедро наповнений експонатами, красивими інтер’єрами та цікавими витворами образотворчого мистецтва.

Підгорецький замок – один з накрасивіших замків/палаців на Львівщині. Доволі пізня, як для епохи замків, споруда, зведена в середині XVII століття. Має непогані фортифікаційні ознаки, хоча основною функцією був відпочинок, про що говорить латинський напис перед входом “Вінець ратних трудів — перемога, перемога — тріумф, тріумф — відпочинок”. Свого часу цей замок прийняв доволі багато відомих людей, як то польські королі Владислав IV, вже згаданий вище Ян ІІІ Собєський, цісар Австро-Угорщини Франц-Йосиф І, кайзер Німеччини Вільгельм. Нажаль, від колишньої помпезності мало збереглося досьогодні. Зараз замок в аварійному стані і вже не перше десятиліття знаходиться на реставрації. Приміщення пустують, інтер’єри не збереглись. Відвідувачів впускають на подвір’я, на балкони та тераси та підземелля.

Золочівський замок – одна з найвизначніших пам’яток оборонної архітектури Галичини. Розташований на пагорбі, в заплаві двох річок, роками активно виконував оборонну функцію. Витримав масу козацьких, татарський та турецьких нападів та облог у XVII столітті. Великий та Китайський палаци в поєднанні з потужними стінами утворюють прекрасний ренесансний ансамбль. Сьогодні замок є повністю відновлений та щедро наповнений історичними експонатами, творами мистецтва, відтворені інтер’єри. В Китайському палаці експозиція східних культур(представлене мистецтво Японії, Китаю, Індії і т.д.). Також в замку експонується копія корони Данила Галицького.

В кожному замку Вас чекає екскурсія ззовні та всередині, та відводиться вільний час, щоб погуляти та пофотографуватись. Також в маршруті екскурсії запланована зупинка на обід.

*В маршруті у Вас будуть додаткові витрати. Замки є діючими музеями, тому вхідні квитки в музеї оплачуються екскурсантами самостійно згідно тарифів музеїв

18:00 повертаємось до Львова.

19:14 відправлення потягу з міста Львів.

4 – й день 07:25 приїзд до міста Черкаси.

Вартість туру для груп:  

18+2 - 1845грн/особа

15+1 - 1870грн/особа  

У вартість входить:

  • Проїзд потягом;
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми, вхідні квитки до музею «Арсенал», вхідні квитки до замків;
  • Проживання в хостелі ( номери на 3-6 осіб зі зручностями на кожну кімнату);
  • Страхування від нещасного випадку;
  • Супровід працівником фірми.
  • заробітна плата організатору групи.

У вартість не входить:

  • Харчування.
  • особисті витрати.

    ***Вартість туру може змінюватись залежно від цін на ж/д білети.