Місто з ароматом кави....

1 –й день Виїзд з ст.ім.Т.Г.Шевченка 

2 – й день 08:23 приїзд до міста Львів (ідемо до хостела, залишаємо речі,ранковий перекус)

10:00 – 13:30 Оглядова екскурсія "Середньовічний Львів"

Під час екскурсії Ви понайометесь:

 • із будівлею Оперного театру (багате архітектурне оздоблення, цікаві легенди та численні таємниці, усе це в одній будівлі).
 • Латинська катедра (Дехто вважає кафедральний собор втіленням Львова. Готика і ренесанс, бароко і рококо, еклектика і модерн – практично усі львівські архітектурні стилі злилися в одній споруді. Вона бачила майже всю історію міста Лева  і чітко відображає космополійну сутність цього галицького поліса).
 • Площа Ринок (Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного. Тут вирував базар, який відвідували перси і англійці, турки і голландці, росіяни і французи.
 • Ратуша - протягом всього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. В середньовіччі містом керував бурмістр, рада, що відала міським бюджетом і податками, та лава, що чинила суд. Сьогодні є резиденцією Львівської міської ради).
 •  Музей Аптека . Це єдина в Україні та Європі діюча аптека-музей. Тут поряд з аптекою функціонує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами. У 1868 році було створено Галицьке товариство аптекарів, якому вдалося зібрати невелику колекцію експонатів та зробити перший крок до створення музею у майбутньому. Зараз експозиція музею значно розширилась і нараховує  16  експозиційних залів загальною площею 700 м.кв. Експозиція представлена більше ніж трьома тисячами експонатів.).
 • Домініканський костел (велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням. Монастир домініканів на цьому місці заснували ще у XIII столітті на прохання дружини українського князя Лева Даниловича, угорської принцеси Констанції, яка була католичкою і на чужині тужила за своєю вірою.
 • Церква Успення Богородиці. Найстаровинніша православна церква м. Львова, яка протягом трьох століть була центром життя української громади Галичини. Успенська (Волоська) церква у Львові, також Церква Успіння Пресвятої Богородиці - храм, збудований у 1591-1629 рр. за планом Павла Римлянина, за участю Войцеха Капіноса і Амвросія Прихильного.

А також завітаємо до львівської майстерні пряників, копальні кави, львівської майстерні шоколаду. Піднімемось на дах до пам’ятника сажотрусу.

14:00 обід у місцевих кафе (пропонуємо «Час поїсти», «Пузата Хата»)

15:00 Музей зброї «Арсенал» (єдиний музей такого зразка в Україні і на усьому пострадянському просторі. У нижньому поверсі розмістився виставковий зал, де можна оглянути старовинну скульптурну групу, яка колись прикрашала оборонні мури міста — «Святий Михаїл, що вбиває сатану»)

О 17:00 заселяємось в Хостел

18:00 вечеря у місцевих кафе («Час поїсти», «Пузата хата»), вільний час.

3-й день. – 09:00 сніданок, виселення з хостелу (залишаємо речі)

10:00 - Екскурсія «Австрійський Львів »

Оглядова екскурсія по австрійської частині міста, забудованій за часів Австро-Угорської імперії, в ході якої Ви побачите:

Найяскравіша пам'ятка бароко на Україні - собор Святого Юра. Власне, собор є частиною комплексу, що складається з барокового собору з дзвіницею, палацу митрополитів, будинків капітулу, ворот зі скульптурами, стін, що оточують капітульні будинки та владичий сад. Всередині храму знаходяться копія Туринської Плащаниці, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, мощі святих: святого Миколая, святого Валентина, святого апостола Петра.

Церква Св.Ольги та Єлизавети - Можна з упевненістю сказати, що церква Ольги і Єлизавети у Львові є обличчям міста. Костел Святої Ельжбети (інша назва церкви) – це у першу чергу нескінченне сплетіння арок, найвищі шпилі, спрямовані до неба, барельєфна обробка, неймовірні скульптури і величне внутрішнє оздоблення. Потрапляючи в цей собор, відчуваєш, як невідома сила відносить тебе в інший піднесений світ. Церква Святих Ольги і Єлизавети має дуже романтичну історію своєї появи.

 Проспект Шевченка - місце зосередження модних кав'ярень і магазинів, прибуткових кам'яниць і ресторанів, в яких творилася історія. Можливо, складно уявити, але в одній з львівських кав'ярень, провідні математики і їх студенти гаряче обговорювали способи вирішення часом тут же сформульованих завдань.

13:30 – обід у місцевих кафе.

15:00 Катання на Чудо поїзді по маршруті : Ратуша - Порохова вежа - площа Старий ринок - Церква святого Миколая (найстаріша церква Львова) - Оперний театр - будинок вчених - Університет- Головна пошта - палац Потоцьких  - Аптека Міколяша - пам'ятник Міцкевичу - готель Жорж  - пам'ятник королю Данилу - Латинський собор - площа Ринок

16:00 Вільний час.

19:14 відправлення потягу з міста Львів.

4 – й день 07:25 приїзд до міста Черкаси.

Вартість туру для групи:   

10+1 - 1520грн/особа

15+1 - 1450грн/особа

18+2 - 1400грн/особа

У вартість входить:

 • Проїзд потягом;
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми, вхідні квитки до музею «Арсенал»;
 • Проживання в хостелі ( номери на 3-6 осіб зі зручностями на кожну кімнату);
 • Страхування від нещасного випадку;
 • Супровід працівником фірми.
 • Заробітна плата організатору групи.

У вартість не входить:

 • Харчування.
 • особисті витрати.