Перлина Карпат

Красива природа гір, незабутній відпочинок в любу пору року, місцевий колорит, ефективне оздоровлення та смачна кухня – все це чекає Вас в «Перлині Карпат» - курортному містечку Яремче.

Програма туру:

1-й день. Виїзд з міста Черкаси

2-й день. Приїзд до міста Яремче.

В першій половині дня на Вас чекає оглядова екскурсія містом Яремче, під час якої ви познайомитеся з історією, культурою та природою цього краю. Яремче прославилося завдяки своїм пам'яткам гуцульської архітектури. Найвідомішим є дерев'яний ресторан-музей "Гуцульщина". Ще однією прикрасою міста є водоспад Пробій, розташований на річці Прут. Це мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів (8 м). Яремче – центр гуцульських ремесел. Вироби народного промислу з дерева, шкіри та козячої вовни, картини та вишиті рушники Ви зможете придбати на сувенірних ринках біля водоспаду або в місті.  На території мальовничого Яремче є безліч цікавих місць, які варто відвідати. Одним з таких місць є Яремчанський міні-зоопарк — вольєр з карпатськими дикими тваринами (оленями, козулями, кабанами). Поруч знаходиться джерело з мінеральною водою та парк «Карпати в мініатюрі», де зібрана колекція культурних та природніх об’єктів Карпатського регіону. 

Ви відвідаєте:

 • Водоспад Пробій
 • Гуцульський базар
 • Вольєрне господарство
 • Водоспад Дівочі сльози
 • Річка Жонка

13:00 Обід

14:00 Пішохідна екскурсія «Скелі Довбуша». Ви матимете чудову можливість відвідати  Карпатський національний природний парк (площа 50495 гектарів). Тут ви потрапляє в своєрідний музей природи, де експонатами служать дерева, лісові трави, тварини, кам'яні споруди. Даний маршрут створений ще 1902 р. як пам'ять народним месникам та їх легендарному ватажкові Олексі Довбушу, який діяв тут у 1738-1745 рр. Неповторним витвором природи є дивовижні скелі Довбуша, що здавна стали справжньою туристичною Меккою для любителів подорожей. Унікальне нагромадження кам'яних брил ямненського пісковика, застиглого тут з льодовикового періоду, вражає відвідувачів. Розповідають, що саме тут заховані скарби Довбуша, але вхід в невидиму печеру вкаже обраному, щирій і безкорисливій людині, цвіт папороті в ніч на Івана Купала.

18:00 вечеря, поселення в готелі. Вільний час.

3-й день.  09:00 Сніданок

10:00. Екскурсія Карпатські водоспади та джерела. 

Відвідування ТК «Буковель» (катання на канатно-крісельній дорозі). Купання в озері «Молодості» – найбільшому штучному озері Європи. Буковельський перевал – огляд панорами Горганського та Чорногірського гірських хребтів. Одна з 15-ти оригінальних споруд України – «Перевернута хата». Яблунецький перевал (931 м.н.р.м). Труфанецький каскадний водоспад (36 м). Мінеральні джерела в селі Кваси. Смт. Ясіня – столиця Гуцульської Республіки 1918 р. Водоспад Гук (14 м). Сірководневе джерело типу «Нафтуся». Фотосесія на дерев’яному підвісному мості. Рекомендовано взяти із собою пляшки на мінеральну воду, купальники.

(Для бажаючих відвідати карпатські чани можливий заїзд до села Татарів за попередньою домовленістю)

Під час екскурсії  передбачено зупинку на обід (факультативно)

18:00 Повернення до міста Яремче. Вечеря. Ночівля.

4- й день. 09:00 сніданок. Виселення з готелю.

10:00 Виїзд на екскурсію Манявський Скит (Український Афон) та водоспади.

 Хресто-Воздвиженський чоловічий православний монастир, знаний в народі як Манявський Скит. Блаженний камінь. Манявський (20 м), Замлакський (8 м) та Мар’янчині (16 м) водоспади. Греко-католицький монастир святого пророка Іллі в с. Дора.

Вартість туру 2800грн/особа

У вартість входить:

 • Проїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання в номерах зі зручностями
 • Харчування (2-сніданки, 2-обіди,2-вечері)
 • Підйомники
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми
 • Супровід працівником фірми
 • Страхування від нещасного випадку

У вартість не входить:

 • Особисті витрати
 • Купання в чанах
 • 1-обід (3-й день)

 

Пропонуємо також інші напрямки екскурсійних маршрутів.

Писанкова Коломия

Оглядова екскурсія містом Коломиєю: площа Ринок з Ратушею, церква Благовіщеня (1587 р.). Музей Писанка (понад 10 тис. експонатів) та Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського – єдиний музей України, який входить до британської королівської енциклопедії завдяки своїм унікальним експонатам. Запашна кава та випічка місцевої цукерні. Купання в сріблястих Шешорських водоспадах. Маєток Святого Миколая – резиденція українського Санта-Клауса.

Гуцульська Палітра 

Оглядова екскурсія м. Косів. Приватний музей кераміки (майстер-клас гончарства). Село Яворів – столиця ліжникарства (майстер-клас). Шопінг гуцульських еко-сувенірів. Огляд валила та купання в справжньому карпатському джакузі. Маєток Святого Миколая – резиденція українського Санта-Клауса.

Унікальне Прикарпаття 

Грязьовий вулкан – єдиний у Європі. Бухтівецький (8 м) та Крапельковий водоспади (10 м). Руїни Пнівського Замку. «Морське око» – воронкоподібне провалля в земній поверхні. Краєзнавчий музей в смт. Делятин.

Івано-Франківськ та княжий Галич 

Історичні пам’ятки міста Станіславова (нині Івано-Франківськ). Стара Ратуша. Маєток графа Потоцького. Бастіон. Заповідник «Давній Галич»: Крилоська Гора, Галич-могила (реставроване поховання князя Гала), Княжа криниця. Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття. Руїни Старостинського замку. Історичний центр княжого Галича в мініатюрі

Чернівці – Український Париж 

Пішохідна екскурсія містом Чернівці: шість головних площ міста, драмтеатр ім. О. Кобилянської, найдавніші храми міста та унікальна Миколаївська церква з крученими куполами. Чернівецький університет – колишня резиденція митрополитів Буковини та Далмації. Пам’ятник Трояндам. Алея зірок. Ратуша в місті Снятин – найвища в Україні.