Файне місто Тернопіль.

Пропонуємо велике різноманіття автобусних маршрутів:

          Замки та палаци. Більше третини всіх українських замків зосереджені на Тернопілля. Найкраще зберігся палацово-замковий комплекс у Збаражі. Вражає своєю красою, неприступністю гора Бона в Кременці. Чекають своїх туристів замки в Бережанах, Бучачі, Золотому Потоці і Язлівці, Скалаті, Требовлі, Микулинцях, Чорткові, адже к кожному з них є добра традиція бавити своїх гостей на Святі Замку.

          Печери. Тернопілля – край, де паралельно існують два світи: підземний та наземний. Підземний – світ печер. Це одне з природних див, яким пишається Тернопілля. У світі поки що не відкрито подібних великих горизонтальних гіпсових печер із специфічною будовою. Розташовані вони на глибині від 10 до 60 метрів під землею. В області сьогодні їх налічується більше сотні, але, на думку, вчених у центрі Європи – на Тернопіллі у ХХІ ст. ще можливі географічні відкриття! Мільйони років трудилася природа, щоб створити унікальні порожнини, що зустрічаються лише на Тернопіллі.

          Дністровський каньйон. Краєм протікає одна з найкрасивіших річок у Європі – Дністер. Наймальовничіші береги цієї ріки – на Тернопіллі. Тут на відтинку близько 250 км можна зустріти понад десяток карстових печер і гротів, які знаходяться у вапняках. Теплий клімат у каньйоні відрізняє цю місцевість від інших територій України, адже його стіни затримують сонячне тепло.

          Водоспади.  Над Тернопіллям природа трудилась особливо ретельно й натхненно. Основним її інструментом була вода. Нинішні печери, каньйони, гори – це мільйоннорічна робота води. Вона й сьогодні невтомно працює, жене свої потоки, дивуючи людей неймовірними фантазіями. Одна з таких фантазій – водоспади. Водоспадів на Тернопіллі більше двадцяти.

          Кременецькі гори. Тут на найвищій горі в урочищі Гниле озеро збудована єдина в Україні круглорічна санна траса, де проходять міжнародні змагання. На Соколиній горі відкрито парадром, котрий приманює не тільки спортсменів, а й туристів. Кременецькі гори – це славна історія та захоплюючі легенди.

          Храми і святині. Тільки у Почаєві для всіх і на всі віки зберігся слід Божої Матері – відбиток її стопи. Тепер на цьому місці велична Свято-Успенська Почаївська Лавра – одна з найбільших святинь православ’я. З тієї ж самої причини постала й Зарваниця – гордість греко-католиків усього світу. Більше 400 років тому Матір Божа явилась дітям села Язловець Бучацького району. Згодом на цьому місті заснували монастир сестер згромадження Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Багате Тернопілля на автентичні дерев’яні церкви: ту їх збереглося більше 100. На Тернопілля перебуває більше 25-и чудотворних ікон. Найвідоміші – Зарваницька, Почаївська, Теребовлянська, Тернопільська.

*** Маршрут туру розроблюється та прораховується індивідуально для кожної групи.