Фестиваль Маланок у Чернівцях

Фестиваль Маланок у Чернівціях

Місто Чернівці (1 день)

22:00 виїзд з м.Черкаси

1-й день. 09:00 приїзд до м. Чернівці.

09:30 - 12:30 Оглядова екскурсія містом під час якої Ви оглянете:

  • Резиденція митрополитів Буковини і Далмації
  • Ратуша
  • Будинок-корабель – будинок, який чи не найбільше овіяний легендами та міфами.
  • Гуртожиток медичного університету ( в минулому готель «Брістоль» - вважався одним з найкращих готелів зведений в модному тоді стилі віденської сецесії.
  • Обласна державна адміністрація ( в минулому Палац Юстиції)
  • Кафедральний собор Святого Духа
  • Вірменська церква

13:00  Відвідування фестивалю Маланка. Маланка – це новорічний традиційний обряд, в окремих випадках – ритуал з переодяганням, танцями, співами, театралізованими сценами. Місто наповнюється музикою, посмішками, царить атмосфера свята і веселощів. На масштабний фестиваль-карнавал з’їжджаються кращі колективи ряджених як в традиційні, так і в цілком непередбачувані карнавальні образи.

19:00 Виїзд до м. Черкаси.

З заїздом до м.Камянець-Подільський (2дні/1ніч)

22:00 – виїзд з м. Черкаси

1-й день. 09:00 приїзд до м. Кам’янець-Подільський.

09:00-13:00 на Вас чекає пішохідно-оглядова екскурсія Кам’янцем. Ви дізнаєтесь про життя руської, польської та вірменської громад на території Кам’янця. Ви відвідаєте: Польські та руські ворота, Кафедральний костел Петра і Павла, Домініканський костел, Церкву Св. Миколи, Міську ратуша в центрі Старого міста, польський, вірменський і руський ринки.           

13:00-14:00 смачний обід у місцевих кафе та поселяємось до готелю.

14:00-16:00 Запрошуємо відвідати  культові та оборонні споруди Старого міста та головну міську пам'ятку – Старовинну Фортецю, перші споруди якої відносяться до XI- XII століть, а основні укріплення - до XVI -XVII століть. Оборонні укріплення в Кам'янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи.

16:00-17:00 відвідування музею мініатюр «Замки України»

2-й день. 09:00 Сніданок, виселення з готелю.

10:00 Виїзд до міста Чернівці.

11:30 Оглядова екскурсія містом.

13:00 Відвідування фестивалю Маланка. Маланка – це новорічний традиційний обряд, в окремих випадках – ритуал з переодяганням, танцями, співами, театралізованими сценами. Місто наповнюється музикою, посмішками, царить атмосфера свята і веселощів. На масштабний фестиваль-карнавал з’їжджаються кращі колективи ряджених як в традиційні, так і в цілком непередбачувані карнавальні образи.

 ***Вартість туру прораховується окремо під замовлення.

*** Фестиваль відбувається лише один день. Дату проведення уточнювати завчасно.