Новий рік у Карпатах

День 1 -  29.12.2018р.

Приїзд групи в Івано-Франківськ. Поселення в готелі NADIYA HOTEL*** www.nadiyahotel.com після 14:00.

15:00 –  пішохідна екскурсія по Івано-Франківську. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля NADIYA HOTEL***. Драматичний театр імені Івана Франка, центральна площа Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею (в кінці екскурсії –  за бажанням підйом на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос). Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором, затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  галерея «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  поглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця Франсуа Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, Катедральний собор Св. Воскресіння, окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.

Вечеря в NADIYA HOTEL***.

День 2 -  30.12.2018р. 

Сніданок  ( шведська лінія з великим вибором холодних та гарячих страв, кави та чаю)

09:00 – виїзд до ТК Буковель.

Вільний час для катання на лижах, сноуборді.  Підйом на оглядовому  підйомнику (додатково оплачується згідно прайсу ТК Буковель).

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря в NADIYA HOTEL***.

День 3 -  31.12.2018р. 

Сніданок - шведська лінія

Автобусна екскурсія до м. Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Місто відоме водоспадом Пробій, рестораном Гуцульщина, та найбільшим сувенірним ринком в Карпатах. Прогулянка по місту.

Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі», де можна побачити найвищу вершину Карпат г. Говерлу, великі карпатські мости-віадуки, річки та водоспади (вх.кв.: дор. – 30 грн, діти до 12р. – 20 грн)

Вільний час для прогулянок по сувенірному ринку.

16:30 – Повернення до Івано-Франківська.

22:00 – Початок Новорічного  свята!

День 4 -  01.01.2019р.

З НОВИМ 2019 РОКОМ!

Сніданок – шведська лінія

10:00 – виселення з готелю. Переїзд до м. Львів

Оглядова пішохідна екскурсія  центральною частиною міста  Львів – проспект Свободи, Оперний театр, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Латинська Катедра, пам’ятник  І. Федорову та Н. Дровняку, Площа Ринок ( орієнтовний час закінчення екскурсії  15:30).

Після екскурсії трансфер групи на залізничний вокзал.

Вартість туру:

Стандарт одномісний

Стандарт двомісний/1 особа

Напівлюкс студіо двомісний/1 особа

Діти до 5 р. без надання дод.місця в номері напівлюкс

3-ій дорослий в напівлюкс студіо на дод.місці / діти 6-12 р.

4 750 грн

4 800 грн

5 200 грн

800 грн

4 200 / 3200 грн

У вартість входить:

- 3 ночі в NADIYA HOTEL***

- 3 сніданки

- 2 вечері

- транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі

- страхівка

- святкування Нового року (шоу програма, святковий стіл)

У вартість  не входить:

- вхідні квитки

- підйомник на Буковелі

- особисті витрати

- трансфер вокзал - NADIYA HOTEL***

- прокат лиж