ЕКСУКРСІЯ НА АГРОФІРМУ

Хочете втекти від напруженого ритму міського життя та зануритися в неквапний сільський побут, хочете поєднати відпочинок з активними самодіяльними подорожами, прагнете відпочинку на природі й спілкування зі світом живого?  Тоді запрошуємо Вас на екскурсію до агрофірми "Маяк"! 

 

Розпочинається екскурсія із відділення, де розміщують тільних корів. Потім показують місцезнаходження новонароджених телят, які протягом 45 днів вирощуються у спеціально відведених індивідуальних приміщеннях.

 

Після теляток екскурсовод підводить познайомитися з татом цих породистих телят – бичком Августом. Його розміри вражають всіх: і дорослих і малих, а захоплююча розповідь екскурсовода не залишить поза увагою нікого.

 

Невід'ємною частиною екскурсії по фермі агрофірми Маяк є дегустація молочної продукції (молочка, глазурованих сирочків), під час якої можна спостерігати за процесом доїння корів.

 

На агрофірмі «Маяк» найпередовіша у світі технологія доїння — доїльний зал американського виробництва «Боу-Матік» типу «паралель» 2х16.

 

По завершенню екскурсії весела пауза - фотографування у костюмчиках. Група екскурсантів одягає яскраві костюмчики з окремими літерами і складає словосполучення: "Я люблю молоко", "Агрофірма Маяк", і фотографується на згадку.

 

А також на вас чекає:

 

Катання досхочу на квадроциклі (баггі) та barrel-train (вагончики).

 

Прогулянка по солом'яному лабіринту.

 

Ігри з дітьми: перетягування канату, стрибки у мішках. Фотографування біля плакатів та на піраміді із тюків.

 

Прогулянка по кукурудзяному лабіринту.

 

За бажанням участь у квесті, пошук скарбів, розіграш сертифікату.

 

Обід в кафе Старий Маяк

 

Відвідання музею.

 

Відвідання фірмового магазину ковбас Агрофірми Маяк.

 

 

 

 

 

Вартість поїздки: вартість дороги залежить від кількості учнів у групі + 150 грн (екскурсія)

 

 

 

 

 

 

 

Фото-звіт з туру ЕКСУКРСІЯ НА АГРОФІРМУ