Містерія Різдвяної ночі на Прикарпатті

День 1 -  04.01.2019р.

Приїзд до Івано-Франківська. Розміщення в NADIYA HOTEL*** www.nadiyahotel.com (після 14:00)

15:00 –  збір групи  в холі готелю, зустріч з керівником групи.  Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля NADIYA HOTEL***. Драматичний театр імені Івана Франка , центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею, (в кінці екскурсії – підйом  на Ратушу вх.кв 20грн/1ос). Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  галерея «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.     

Смачна вечеря в NADIYA HOTEL***

День 2  - 05.01.2019р.

Сніданок – шведська лінія

Автобусна екскурсія  Коломия - Буковель

Місто відоме завдяки музею «Писанка», виготовленому у формі гігантського яйця висотою 14 метрів і шириною 10 метрів. В музеї зібрано колекції писанок з усього світу. Зокрема, є і унікальні зразки, розписані та подаровані видатними особистостями. В 19 ст. Коломия була найбільшим містом Галичини, куди приїзджав імператор Франц Йосиф I на відкриття етнографічної виставки Гуцульщини, що згодом була представлена і у Парижі.  Також на території Коломиї діє єдиний в регіоні  нічний базар вишиванок. 

Огляд найбільшого храму на території Західної України, прогулянка до міської Ратуші, однієї з найстаріших в Івано-Франківській області.

Відвідання Музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського, де зібрано понад 30 тисяч експонатів. Тут можна побачити художні вироби з дерева, кераміки, тканини, шкіри, овечої вовни, кольорових металів, скла, морських коралів (вх.кв.: дор. – 40 грн, діти до 12р. – 15 грн).

Переїзд до ТК Буковель. Підйом на оглядовому підйомнику (дод.оплач.)

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря в NADIYA HOTEL***

День 3 -  06.01.2019р.

Сніданок – шведська лінія

Автобусна екскурсія до м. Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Відомий водоспадом Пробій, рестораном Гуцульщина, та найбільшим сувенірним ринком в Карпатах. Прогулянка по місту.

Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі», де можна побачити великі карпатські мости-віадуки, річки та водоспади та найвищу вершину Карпат г. Говерлу (вх.квиток: дор. - 30 грн, діти до 12 р. - 20 грн)

Вільний час для прогулянок по сувенірному ринку.

16:00 – виїзд до Івано-Франківська

З появою першої зірки, Господар та Господиня запрошують усіх на Різдвяну вечерю! 

12 пісних страв (головною є кутя), віфлеємський вогонь, колядники, вертеп, господар та господиня, все це створює автосферу  Святого вечора. Кожен гість отримує спеціальне запрошення з колядкою. Протягом вечора на гостей чекають цікаві конкурси та жива музика.

День 4 -  07.01.2019р.

Сніданок – шведська лінія

Виселення з готелю.  Автобусна екскурсія до православного монастиря Манявський Скит.

Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, названий в історії другим Афоном, твердинею православ’я. Ця давня святиня розташована між гірськими скелями Карпат біля цілющого джерела та в унікальному мікрокліматі. Тут панує спокій та тиша. Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені. На території монастиря поховані його засновники. Окрасою і справжньою перлиною Манявського скиту був Богородчанський іконостас, який наприкінці 17 століття створив художник Йов Кондзелевич. Сьогодні цей витвір іконописного мистецтва зберігається в Національному музеї Львова. Натомість можна побачити багато інших історичних об'єктів.

Повернення до Івано-Франківська.

 Вартість туру :                      

Стандарт одномісний

Стандарт двомісний/1 особа

Напівлюкс студіо двомісний/1 особа

Діти 6-12р. в напівлюкс студіо двомісний на дод.місці

Діти до 5 р. без

надання дод.місця

3-ій дорослий в

напівлюкс студіо двомісний на дод.місці

3 550 грн

3 600 грн

4 300 грн

2 550 грн

980 грн     

3 000 грн

Вартість туру включає:

- 3 ночі в NADIYA HOTEL***

- 3 сніданки

- 2 вечері

- Свята вечеря (жива музика, господар та господиня , святкове меню, колядники, вертеп)

- транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі

- страхування

Вартість туру не включає:

- вхідні квитки

- особисті витрати

- трансфер вокзал - NADIYA HOTEL***