Свято Маланки у Карпатах

День 1 - 11.01.2019р.  

Приїзд групи до Івано-Франківська. Поселення в готелі NADIYA HOTEL*** після 14:00

 15:00 –  пішохідна екскурсія по Івано-Франківську. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка ,центральна площа  Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії–  за бажанням підйом  на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  поглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св. Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.

Вечеря в готелі NADIYA HOTEL***.
День 2 -  12.01.2019р.  

Сніданок шведська лінія

09:00 – виїзд до ТК Буковель.

Вільний час для катання на лижах, сноуборді.  Підйом на оглядовому  підйомнику (додатково оплачується згідно прасу ТК Буковель).

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря в готелі NADIYA HOTEL***.

День 3 -  13.01.2019р. 

Сніданок шведська лінія

Автобусна екскурсія до м. Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Відомий водоспадом Пробій,рестораном  Гуцульщина, та найбільшим сувенірним ринком в Карпатах. Прогулянка по місту.

Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі» , де можна побачити найвищу вершину Карпат г.Говерлу , великі карпатські мости-віадуки, річки та водоспади    (вх.квиток – дор., -  діти до 12 р.)

Вільний час для прогулянок по сувенірному ринку. Повернення до Івано-Франківська.

Свято Маланки в ресторані Надія. Українські звичаї та традиції цього веселого свята не залишать байдужими жодного гостя. Вишиканка – рекомендований дрескод на свято.

День 4 -  14.01.2019р. 

Сніданок шведська лінія

Виселення з готелю. Переїзд в с.Вашківці на традиційну Маланку.

Вашківецька Маланка - щорічне традиційне святково-театралізоване дійство, що проходить на Буковині в місті Вашківці . Оригінальна назва "Переберія" - що означає перевдягання. Головні учасники дійства - Маланка, Козак, Бук Шандр, Українка, ведмеді, цигани, дід та баба - перевдягнені чоловіки та хлопці. Також кожного року з'являються нові персонажі, Маланка останніми роками часто відображає найгучніші події минулого року і показує їх у своєму баченні. Святкування у такому форматі відбувається вже понад 100 років. Вашківчани так ретельно готуються до свята і так весело його відзначають, що чутка про це давно вже докотилася до всіх куточків України. І бажаючих приїхати на карнавал на честь Маланки і Василя щороку все більше. Свято отримало назву Переберія (переодягання). У ньому бере участь тільки чоловіча половина населення села.

Переїзд в Чернівці. Вільний час.

Від'їзд групи.

Вартість туру :

Стандарт одномісний

Стандарт двомісний/1 особа

Напівлюкс студіо двомісний/1 особа

Діти до 5 р. без надання дод.місця

3-ій дорослий в напівлюкс студіо двомісний на дод.місці / діти 6-12 р.

 

3650 грн

  

3700 грн

4480 грн

1720 грн

3050 / 3050 грн

 Вартість туру включає:

-          3 сніданки

-          1 вечеря

-          Свято Маланки

-          Транспортне та екскурсійне обслуговування

-          Страхування

 Вартість туру не включає:

-          Вхідні квитки

-          Підйомник

-          Прокат лижного спорядження