Різдвяний Львів, Замки+Карпати

План туру:

1 день: приїзд до Львова, приємна зустріч з Вами на залізничному вокзалі (09:00) — автобусна екскурсія містом Львів (ми побачимо собор св. Юра, Личаківський цвинтар та гору Високий замокі не лише), обід, пішохідна екскурсія площею Ринок, відвідування Рідзвяної ярмарки, найвідомиших шоколадних, кавових та тематичних закладів міста, трансфер до готелю).

2 день: сніданок і виїзд о 08:00 — Олесько (огляд замку) — Підгірці (огляд палацу) — Золочів (обід та огляд замку) — Вовків (свята вечеря з 12 традиційних страв, Різдвяна коляда) — Стрий поселення у готель у м. Стрий (поселення в готель 22.00).

3 день: сніданок і виїзд (09:00) — Урич (наскельної фортеці) — Коростів (обід) — Захар Беркут (підйом на канатно-крісельній дорозі на г. Високий Верх) — Львів (трансфер до потягу).

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Рідзвяний Львів. Мабуть кожен мріє відвідати Львів у Різдвяний період. Різдво - це  одне з головних та найшанованіших свят нашого міста. Запрошуємо і Вас відчути дух Різдва Коляди, Вертепів, до того ж упродовж нашої екскурсії Ви ознайомитесь з найвизначнішими пам’ятками Львова та почуєте найцікавіші розповіді та легенди про славне місто Львів. Екскурсія проходитиме по центральній історичній частині міста, яка занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Також оглянемо три головні принади Львова: собор св. Юра, Личаківський цвинтар та гору Високий замок По дорозі ми також побачимо приміщення колишнього парламенту Галичини, а зараз Університету, Львівську Політехніку, Шляхетське казино, район Стрийського парку, ми відвідаємо Рідзвяну ярмарку і не лише.

Вовків. Село відоме як батьківщина знаного українського художника та громадського діяча Корнила Устияновича, який народився тут в родині відомого письменника та поета о. Миколи Устияновича. Саме в цьому смелі у нас буде традиційна українська свята вечеря з 12 автентичних пісних страв з колядою. Ми дізнаємось у яких сподіваннях та клопотах проводили Святий вечір наші прадіди та як відбувалося усе обрядове дійство.

Олесько. Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Фортеця на пагорбі є одною із найстаріших на українських землях (1390р.), її експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. За легендою вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.

Підгорецький замок.  Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд та пивзавод XVIII ст.

Золочів. Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість у туристів викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють найзаповітніші мрії.

Урич-Тустань. Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.
Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.
Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

Волосянка. Комплекс «Захар Беркут». Щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою на вершину Високий верх (1243м.). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Ґорґанів та Полонинських Карпат.

***

Вартість туру з особи: 2500грн 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), сніданок на 2-й і 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, свята вечеря з 12 традиційних страв, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: з/д квитки, вхідні квитки в туристичні об’єкти та обіди.

Вартість вхідних квитків:

  • Личаківське кладовище: дорослі — 40 грн., студенти та діти — 30 грн.;
  • Вірменська катедра: загальний — 2 грн., діти, студенти, пенсіонери — 1 грн;
  • Латинська катедра: загальний — 3 грн., діти, студенти, пенсіонери — 2 грн;
  • Італійське подвір'я: загальний — 10 грн., діти, студенти, пенсіонери — 5 грн.
  • Олеський замок: загальний – 45 грн., студенти – 30 грн., учні – 9 грн.
  • Золочівський замок: Великий палац — дорослі — 45 грн., студенти — 30 грн., учні — 9 грн; Китайський палац — дорослі, студенти — 30 грн., учні — 9 грн;
  • Підгорецький замок: дорослі та студенти — 30 грн., учні — 9 грн;
  • музей-садиба Устияновичів (загальний, пенсійний, студентський і дитячий – 5 грн.).
  • підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. В.Верх: загальний – 130 грн., діти до 12– 90 грн., діти до 5р. – безкоштовно;

Проживання:

1 ніч: готель м.Львів (дво- , три- та чотиримісні номери з вигодами у номері).

2 ніч: проживання відбувається в готелі Магніт м. Стрия (дво- та чотиримісні номери з вигодами у номері).

Харчування:

Обід в 1-й день — відбувається в кафе м. Львова. Вартість 95 грн.

Сніданок в 2-й день — відбувається в готелі. Вартість входить в ціну туру.

Обід в 2-й день — відбувається  в кафе м. Золочів. Вартість 85 грн/особа.

Свята Вечеря в 2-й день — відбувається  у світлиці садиби-музею “Устияновичів” у с. Вовків, меню:  борщ з вушками, голубці пісні з грибною підливою, вареники з капустою, салат “Вінегрет”, гриби мариновані з цибулькою, оселедець з цибулькою, риба жарена, квашене асорті (капуста, огірки, кутя, пампушки, узвар, хліб. Вартість входить в ціну туру.

Сніданок в 3-й день — відбувається в готелі. Вартість входить в ціну туру.

Обід в 3-й день — відбувається в кафе “ОК” в с. Коростів. Кожен приватно вибирає собі страви і розраховується.