Новий Рік на Волині та Замки Тернопільщини

Програма туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Клевань (огляд тунелю, дегустація медівки) – Луцьк (екскурсія по місту, замку, обід, екскурсійна кавова хвилинка, вільний час) – Кременець (вечеря, поселення о 21:00).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Дубно (екскурсія по замку) – Тараканів (огляд форту, обід) – Святоуспенська Почаївська лавра  (вечірня екскурсія) –  Кременець (повернення до 19:00).

3 день: сніданок і виїзд (11:00) – Кременець (автобусна екскурсія) – Вишнівець (огляд палацу, обід) – Збараж (екскурсія по замку) – Тернопіль (екскурсія по вечірньому місту) – Львів (повернення до 23:00).

На Вас чекають:

Луцьк. Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.).

В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610р.), лютеранську кірху (1907р.), Хтестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626р.) та церкву св. Трійці (1752р.)

А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.

Клевань. Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.

Почаїв. Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон.

З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела.

Дубно. Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубенський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).

Тараканів. У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.

Кременець. Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.

Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).

Вишнівець. Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720р.) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530р.), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.

Збараж. Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627р.) монастиря бернардинців.

Тернопіль. Старовинне галицьке місто приваблює туристів пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602р.) та Кафедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749р.). До наших днів дійшов також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути прогулюючись на теплоході тернопільським ставом.

* * *

Проживання: готель “Калина” у м. Кременець, комфортні 2-х, 3-х, 4-х місні номери зі зручностями у номері http://kalyna-hotel.com/about/

ВАРТІСТЬ екскурсії: 2 895 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі, Новорічна забава.

НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування відбувається у ресторані готелю “Калина” м. Кременець. Орієнтовний початок дійства 22:00. Під час забави на Вас чекають:
- новорічна програма, пісні, танці, забави;
- конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-шоу;
- майстер-класи з українських танців;
- найкращі страви волинської, подільської та європейської кухонь;
- подарунки переможцям конкурсів;
- і танці, танці, танці під запальну естрадну та народну музику.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: квитки на потяг від ст..ім.Шевченка – Львів та зворотній шлях,  вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування.

Квитки на потяг з ст.. ім..Шевченка – м.Львів:

 Купе – 249,78 грн/особа,    Плацкард – 152,74грн/особа.

Вартість вхідних квитків:

  • Луцький замок: загальний, пенсійний – 20 грн./особи, студентський, учнівський – 10 грн./особи;
  • Підземна церква Івана Богослова: загальний, пенсійний – 20 грн/особа, студентський, учнівський – 10 грн/особа;
  • Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн/особа, студентський, учнівський – 6 грн/особа;
  • Тараканівський форт: дорослий  –  15 грн/особа;
  • Тунель кохання: загальний  –  5грн/особа;
  • Дегустація медівки — Вартість 30 грн/особа (бальзам 30*, два види медівки 11*-12*, Рівненська цукерка).
  • Кременецький замок: загальний - 15 грн./особа, студенти 8 грн./особа, діти – 5 грн./особа.
  • Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери – 30 грн., студенти – 25 грн., учні – 15 грн.;
  • замок у Збаражі: загальний, пенсіонери – 40 грн., студенти – 18 грн., учні – 15 грн.;

Харчування:

Сніданок в Нд - можна поснідати вдома або перекусити під час стоянок автобуса.

Обід в Нд –  відбудеться в кафе “Під годинником” м. Луцьк. Кожен приватно обирає собі страви і розраховується за них на місці.

Вечеря в Нд – відбудеться в ресторані від готелю. Вартість 90 грн/порція.  

Сніданок в Пн – відбудеться в ресторані від готелю. Вартість 75 грн/порція. 

Обід в Пн –  відбудеться в кафе “Гостинна піч”  с. Тараканів. Вартість 100 грн/порція.

Сніданок у Вт –  відбудеться в ресторані від готелю. Вартість 75 грн/порція. 

Обід у Вт – відбудеться в ресторані «Старий Парк», смт. Вишнівець. Вартість 100 грн/порція.