Новий Рік в Ужгороді та термальні купальні

Засніжені гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади, зимовий Ужгород, все найкраще, що є в зимовому Закарпатті чекає на Вас у турі.

Дата туру: 30 грудня  2018 року - 1 січня 2019 року.

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (09:00) - Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба) - Ужгород  (вечеря та ночівля в готелі, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) - Косино (купання в термальних басейнах) - Мукачево (обід екскурсія замком) - Середнє (дегустація вина) - Ужгород (повернення в готель, приготування до зустрічі Нового року).

3 день: сніданок і виїзд (10:00) - Барвінок  (купання в термальному комплексі “Золота гора”) -Ужгород (екскурсія містом, замком, вільний час) - Львів (повернення до 22:30).

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат - полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Середнє. Містечко відоме руїнами замку Добо (ХVІ ст.) і є найстарішим та найбільшим центром виноробства в Закарпатті, тутешні вина мають чудовий букет і смак завдяки багатьом мінералам місцевого вулканічного ґрунту. Вони витримуються в унікальних винних підвалах (XVI ст.), що мають ідеальні природні умови для витримки вин. Колись середнянські вина подавали на столи європейських монархів, вони обов’язково сподобаються і Вам.

Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

Барвінок. Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають чотири сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів в приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

* * *

ВАРТІСТЬ туру: 3 595 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі (2 ночі), сніданок у другий та третій день (шведська лінія), супровід гіда-екскурсовода, Новорічний бенкет, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:  обіди, вечеря у перший день,  та вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації. квитки на потяг від ст..ім.Шевченка – Львів та зворотній шлях

Квитки на потяг з ст.. ім..Шевченка – м.Львів:

 Купе – 249,78 грн/особа,    Плацкард – 152,74грн/особа.

Знижки для дітей:

- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, з окремим місцем в автобусі, без окремого місця при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 650 грн;

- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі, з окремим місцем при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 850 грн;

- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 350 грн.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:

- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. - безкоштовно;

- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 100 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони;

- термальний басейн “Косино”: загальний – 360-400 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;

- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;

- дегустація вин на винзаводі “Леанка”: 100 грн., екскурсія без споживання вина – 50 грн.;

- Ужгородський замок: загальний - 45 грн., студентський - 35 грн., дитячий - 20 грн.;

- термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 125 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.

Проживання відбувається у готелі "Ужгород" http://www.hoteluzhgorod.com  2- номери з вигодами в номері.

НОВОРІЧНА ЗАБАВА!

Новорічне святкування відбувається у  кафе “Пой сюди” в м. Ужгород. Орієнтовний початок Новорічної програми 21:30. В 24:00 – зустріч українського Нового року. 01:00 – зустріч закарпатського Нового року.

Розважає гостей фольклорний ансамбель «Закарпатські фіглярі» м. Ужгород. Всі охочі навчаться танцювати закарпатський кручений та чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають, спробують щастя у розіграші лотереї.

Меню святкової вечері:

- Холодні закуски (м“ясна та сирна нарізка, курячі палочки в конжуті, фаршировані трубочки, крила у медовому соусі з конжутом, оселедець, керезет, заливне м'ясо.

-Салати: класичне олів'є, салат «Цезар», салат «гранатовий браслет», «морква по корейськи», мариноване асорті;

Перше: форель фарширована овочами.

Друге: картопля пюре з кручеником (куряче філе з шинкою та сиром) та закарпатські голубці.

- вино, горілка, шампанське, мінеральна вода, узвар. (Алкоголь розраховано 1 пляшка на 6 осіб).

Харчування:

Сніданок у 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.

Обід у 1-й день - відбувається у кафе с. Пилипець. Вартість 105 грн/ос.

Вечеря у 1-й день - відбувається в ресторані “Закарпатський креденс” . Меню:  салат, суп "Левеш", торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб, чай. Вартість 90 грн/особа.

Сніданок у 2-й день - відбувається в ресторані готелю. Шведська лінія.

Обід у 2-й день - відбувається  у місті Мукачево в ресторані “Вікенд” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 95 грн./особа.

Сніданок у 3-й день - відбувається в ресторані готелю. Шведська лінія.

Обід у 3-й день - відбувається  у місті  Ужгороді в ресторані «Смерекова хижа». Меню: бограч-гуляш, рис з кручеником, салат, хліб, чай. Вартість 110 грн/особа.