Два дні драйву на Прикарпатті

2дні / 1 ніч

День 1. Відправлення потягу з ст..ім.Шевченково в 23:21

День 2. 13:35 Приїзд до м. Івано-Франківськ. Автобусна екскурсія в Яремче. За легендами Олекса Довбуш зі своїми друзями заховав скарб в горах і всі хочуть знайти його. Підйом «Стежками Довбуша» , що розташовані в прикарпатському природному парку. Під час прогулянки відкривається прекрасний вид  на карпатські ліси, гори та полонини, а закінчуються стежка  горою з каміння, яку може здолати не кожен (вх. кв. - 25 грн/ос.)!

Вільний час біля водоспаду Пробій, що на річці Прут, де можна прогулятись  по місцевому ринку сувенірів, сфотографуватись коло ресторану  «Гуцульщина».

16:30 - Повернення до Івано-Франківська.         

17:00 - Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська. Вечеря.

18:00 Вечірні екскурсії: Відвідування наукового містечка «Нова енергія»  - за бажанням ( вх. кв.) - місця, яке розбиває всі стереотипи про класичні музеї. Вивіски «Руками не чіпати» тут не зустрінеш, навпаки все можна і треба відчути на власний дотик. В ігровій формі ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії, поринете у віртуальний світ, де вмить перенесетесь у будь-яку точку галактики. Тут навіть можна позмагатися: хто більше згенерує енергії на вело генераторі,  надрукує спроектовану власноруч модель на 3Д принтері чи  переможе у змаганнях віртуальної реальності.

Екскурсія Івано-Франківськом. Ознайомлення із драматичним театром імені Івана Франка; прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні та ресторани та Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста; центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором; затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею, де можна піднятися на оглядовий майданчик та насолодитися неймовірними краєвидами міста.

Вільний час для прогулянок містом.

День 3. Сніданок – шведська лінія. Виїзд з готелю.

Екскурсія «Скит Манявський»

Православний  монастир  Скит Манявський названий в історії другим Афоном є твердинею православ’я. Ця давня святиня розташована між гірськими скелями Карпат біля  цілющого джерела, річки Манявка  в унікальному мікрокліматі.

Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені. На думку вчених, саме у Скиті Манявському поховано гетьмана Івана Виговського, оскільки він особисто просив про це за життя. Як оригінальний експонат у Скиті залишилась надгробна плита, під якою були захоронені перші два ігумени: Йов Княгиницький та Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 давніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.

14:00 Повернення до Івано-Франківська.

15:42 – відправлення потягу до ст.Шевченково

День 4. 06:55 приїзд до ст.Шевченково.

Вартість: 18+2 – 1950грн/особа

                      15+1 - 2100грн/особа

У вартість входить:

  • Проїзд залізничним  транспортом
  • Проживання в готелі
  • Харчування (1 вечеря, 1 сніданок)
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми
  • Зустріч працівником фірми на залізничному вокзалі.
  • Туристичне страхування

У вартість не входить:

  • Харчування (сніданок 2-й день, обід – 3-й день)
  • Особисті витрати
  • Вхідні квитки.

 

**** При замовлені туру ціну уточнюйте – залежить від наявності квитків, можливе відправлення з м.Київ.