Готель "Амалія", Скадовськ

      Опис: Скадовськ - затишний, що потопає в зелені і квітах місто, один з кращих дитячих курортів України з піщаним пляжем і мілководдям. Мілководне морське узбережжя, гарне прогрівання і висока мінералізація води, рідкісне поєднання степового і морського повітря, насиченого озоном, бромом і йодом визначило високу цінність Скадовська насамперед для оздоровлення дітей.
        Готель "Амалія" знаходиться в центрі курортного міста Скадовськ, розташований прямо на набережній в 20 метрах від пляжу. У безпосередній близькості від готелю вся інфраструктура курорту.


      Інфраструктура та послуги: кафе на першому поверсі готелю, кухня для самостійного приготування їжі, зона барбекю, WI-FI інтернет.
       Розміщення і номера: «стандарт» - номери розташовані на третьому і четвертому поверхах з видом на подвір'я, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).


         «Стандарт плюс» - номери розташовані на другому і третьому поверхах з видом на море, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).
       «Люкс» - номери розташовані на третьому поверсі з видом на подвір'я, складається з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).
       «Люкс плюс» - номери розташовані на другому поверсі з видом на подвір'я, складається з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).


              Харчування: можливість самостійного приготування або харчування в кафе за додаткову плату.
             Пляж: в 20 метрах від готелю, піщаний, з безліччю розваг.
             Проїзд: комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, телевізор, DVD)
        Особливості розміщення:номери категорії «стандарт»: мінімальне розміщення - 2 людини, максимальний - 3 особи; номера категорії «люкс»: мінімальне розміщення - 3 людини, максимальне - 4.

Вартість туру:

"Стандарт" "Стандарт плюс" дитина до 16 років з двома дорослими "Люкс" "Люкс плюс" четвертий в номері "люкс" та "люкс плюс" 
Дорослі  Дорослі без місця в автобусі Дорослі Дорослі без місця в автобусі
3350 грн 3750  грн 200 грн 3450 грн 3850 грн 200 грн

У вартість входить: Проїзд, прохолоджуючі напої під час переїзду, проживання 7 ночей, медичне страхування