"Квітка Сонця" Арабатська Стрілка

    Генгорка - курортне селище на березі Азовського моря, де створені всі умови для дитячого відпочинку. Море тут, завдяки мілководдю, прогрівається раніше, ніж на інших курортах.

       Інфраструктура досить розвинена - пляжні розваги, атракціони, морські прогулянки, великий вибір екскурсій. Арабатська стрілка, на якій розташоване селище, є екологічно чистою зоною, що є ще одним приводом оздоровити себе і своїх дітей саме тут. Крім цілющого Азовського моря, недалеко від Генгоркі розташований лиман, бруду якого мають лікувальні властивості. Також поруч лікувальний джерело гарячої води, що б'є з надр Землі, і солоне озеро аналог всесвітньо відомого Мертвого моря. Оздоровіться на Арабатській стрілці, теплі води Азовського моря вже чекають вас і ваших дітей.
    Пансіонат "Квітка сонця" розташований в центрі селища Генгорка, в безпосередній близькості від розважальної інфраструктури курорту.

     Інфраструктура та послуги: щоденне безкоштовне відвідування дитячих атракціонів та дитячого клубу на пляжі, дитячий майданчик, обладнана кухня для самостійного приготування їжі, кафе-їдальня, барбекю зона, безкоштовна парковка, WI-FI інтернет.
     Розміщення і номера: «блок» - тримісні номери розташовані на другому поверсі триповерхового корпусу; укомплектовані необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником і вентилятором. Санвузол (туалет, умивальник, душ) на два номери.
       «Стандарт» - двох-трьох місні номери розташовані на другому поверсі стаціонарного двоповерхового корпусу; невеликі за площею номери укомплектовані необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ). Балкон з комплектом пластикових меблів.
    «Стандарт плюс» - двох-трьох місні номери розташовані на другому поверсі стаціонарного двоповерхового корпусу; невеликі за площею номери укомплектовані необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, кондиціонером, санвузлом (туалет, умивальник, душ). Балкон з комплектом пластикових меблів.


Особливості розміщення: в двомісних номерах розміщення на роздільних ліжках не передбачено. Тримісні номери обладнані двоспальним (полуторним) і односпальним ліжками.
Харчування: можливість самостійного приготування або харчування в кафе-їдальні за додаткову плату.
Пляж: в 300 метрах від готелю, піщаний, з безліччю розваг.
Проїзд: комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, телевізор, DVD)

Бонуси: безкоштовне відвідування дитячих атракціонів та дитячого клубу на пляжі.

Вартість туру:

Дата тура

"Блок"

3-х місний номер

"стандарт"

2-3-х місні номери

"стандарт плюс"

2-3-х місні номери

Дорослий

Дитина до 16 років

з двома дорослими 

Дорослий

Дитина до 16 років

з двома дорослими

Дорослий

Дитина до 16 років

з двома дорослими

26.06  2450 грн 1350 грн 2750грн 1650 грн 3050 грн 1650 грн
27.06 2550 грн 1450 грн 2850 грн 1750 грн 3150 грн 1750 грн
05.07-23.08 2650 грн 1550 грн 2950 грн 1850 грн 3250 грн 1850 грн

Доплата за 2-х містне розміщення номера "блок" можливе тільки на виїзд 20.06, 27.06, 05.07 - 350грн/номер

Діти до 6 років з двома дорослими без надання окремого місця - 200грн/7 ночей

У вартість входить: проїзд, охолоджуючі напої під час переїзду, проживання 7 ночей, медичне страхування.