Різдвяний мікс в Карпатах!

Різдвяний!04.01 - 09.01

1 день. 17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 18:30 Виїзд потягом № 81

2 день. 8:47. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря.

3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія до найкрасивішого водоспаду Карпат - Шипіт. По дорозі зупинки:

- село Іза - закарпатська столиця лозоплетіння, покупка сувенірів і подарунків;
- висячий міст через р. Ріка, фотографії на пам'ять;
-дегустація мінеральних вод у джерел Келечин (закарпатський «Нарзан») і Сойми (аналог «Єсентуки»).
Втомилися ніжки? Від автобуса можете під'їхати до водоспаду на санях, запряжених кіньми (10грн). Для любителів екстриму - купання в крижаній воді, яка за переказами подовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках ... (крісельний і бугельний підйомники 1500 - 2000 м). Обід на природі (салат, сосиски на багатті, глінтвейн). Повернення в Хуст. Святий вечір в готелі «VIP», вечеря, закарпатський вертеп і колядки.

4 день. Сніданок. Пішохідна екскурсія по Хусту, знайомство з основними пам'ятками міста: замкова гора, чеський квартал, храми різних конфесій і релігій. Вечеря в "Колиба опришків", автентична гуцульська їжа і напої, «Закарпатські вечорниці», музика, пісні, танці ...

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія на ферму, що займається розведенням традиційних карпатських домашніх тварин - карпатського буйвола і карпатської кучерявої свині. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється на смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя ... Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами ... Обід.

Трансфер на залізничний вокзал. 18:00 Відїзд потягом № 82

6 день. 7:31 Прибуття в Київ

Вартість туру:

Готель Дорослі

Діти до 12р.

з двома дорослими

"Перм'єра" 3600 грн 3400 грн
"VIP" 3800 грн 3600 грн

У вартість входить: проживання в готелі, дворазове харчування, екскурсійне облуговування, медична страховка.
Додатково оплачується: проїзд Київ - Мукачеве - Київ, вхідні квитки, вечеря 6 січня - 550 грн.
Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні купальні «Косино»: дорослі - 450 грн. / 3 години; діти ростом до 150 см - безкоштовно; дегустація вин - 80 грн .; водоспад Шипіт - 10 грн .; дегустація буйволяча ферма - 70 грн .; замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн.
Додаткова інформація: орієнтовна вартість залізничних проїзду (купе) Київ - Мукачеве - Київ - 1250 грн .; оплата вечері 6 січня обов'язкова.