Закарпаття + Словаччина. Різдвяний!

Різдвяний! 04.01 - 08.01

1 день. 16:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 17:10 Виїзд потягом № 13

2 день. 7:55. Прибуття в Ужгород. Сніданок. Автобусна екскурсія «Ужгород - подорож у часі». Знайомство з Ужгородським замком. Ужгородський замок - одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України. Виникнення укріпленого поселення слов'янського племені білих хорватів на Замковій горі дослідники відносять до VII ст., Проте вперше воно згадується в угорських хроніках в IX ст. У нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудований після 1322 року, коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Сьогодні на території замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, в тридцяти залах якого налічується понад 100 тисяч експонатів. Відвідування ужгородського скансену - музею під відкритим небом. На території музею можна побачити будинки, побудовані відповідно до традицій різних етнічних груп, що проживають в Закарпатті. Але не одними житлами цікавий музей. На території скансену є церква, дзвіниця, кузня, школа, корчма і навіть пасіка. У кожен з об'єктів можна увійти, ознайомитися з інтер'єром та зразками побуту. Екскурсія на сироварню «Перечинська мануфактура». Тут виробляється до 12 сортів сиру, серед яких Рікота, камамбер і інші унікальні сири. Знайомство з технологією виробництва, дегустація сирів і звичайно, можливість придбати вподобаний сир. Запрошуємо побалувати себе традиційної закарпатської SPA процедурою - купання в чані (вхідний квиток включений у вартість туру). Чан знаходиться на березі річки і після процедури в чані можна, скоріше навіть потрібно, зануритися в холодну воду Перепад температур підбадьорює і омолоджує організм, одним словом це треба спробувати самому ... Повернення в Ужгород. Поселення в готель. Вечеря.

3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія на гірськолижний комплекс «Ведмежа». Ви ніколи не стояли на лижах, а хочете відчути справжній адреналін від катання? Тоді вам точно по шляху з нами, адже на території комплексу працює перший в Закарпатті тюбинг парк. У парку три види тюбінгового трас: дитяча, середня і адреналін. На території гірськолижного комплексу працює ресторан, снек-бар, прокат гірськолижного спорядження, словом все, що треба для безтурботного і приємного проведення часу. Повернення в Ужгород. Святий вечір в готелі, вечеря, закарпатський вертеп і колядки.

4 день. Ранній виїзд з готелю. Автобусна екскурсія в Словаччину. Наш шлях лежить до передгір'я Високих Татр в місто Врбове. На околиці цього тихого містечка розташований термальний комплекс «Termal Park Vrbov». У зимовий період на території комплексу працює п'ять відкритих басейнів з геотермальної і чистою водою, яка подається з двох свердловин, глибина яких 1742 і 2502 метрів. Температура води в басейнах коливається від 26 до 38 С. Бажаючі можуть побалувати себе тайським масажем, ну, а гурманів чекає бар і ресторан з традиційною словацькою кухнею. Переїзд в друге за величиною місто країни, перлину Словаччини - місто Кошице. Пішохідна екскурсія по Кошице. Багато ходити нам не доведеться, адже все історичні пам'ятники архітектури знаходяться в центрі міста. Головна площа, жвава пішохідна зона, оточена з усіх боків безліччю історичних будівель. Собор святої Ельжбети, найбільша церква в Словаччині, яку зводили протягом двох століть. Вежа святого Урбана і церква св. Михайла (ХIV ст.), Чемний стіл, стара ратуша, будинок бідняка, палац Якоба.Свободное час в Кошице. Можливість прогулятися по різдвяному ярмарку, оцінити традиційні страви та напої словацької кухні прямо на ярмарку або в численних тавернах старого міста. Повернення в Україну, але перед цим, останній пункт сьогоднішнього дня -відвідування винного підвалу, знайомство з виробництвом, дегустація словацьких вин і закусок (вхідний квиток включений у вартість туру). Пізніше прибуття в готель.

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Автобусна екскурсія «Замки і фортифікації Закарпаття». Першим на нашому шляху руїни Середнянського замку, який був заснований орденом тамплієрів в ХІІ столітті, використовувався в якості митного поста. Подейкують, що саме тут, на околиці своєї імперії, після розгрому ордена французьким королем Філіпом Красивим, сховали свої незліченні скарби тамплієри. Замок Сент - Міклош (XV століття). Цей замок називають також замком любові, тут зародилася любов, яка змінила хід історії в Європі, любов між дочкою хорватського правителя княгинею Ілоною Зріні та ватажком угорських повстанців Імре Текелі. Лінія Арпада - фортифікаційна споруда другої світової війни. Відвідування підземного бункера, який здатний здивувати будь-якого туриста. Бункер прокладений на глибині 30-50 метрів, товщина його бетонних стін сягає одного метра, словом він здатний витримати будь-яку атаку, в тому числі і з повітря. Думки експертів про загальній довжині коридорів бункера різняться, є версії, що довжина підземних коридорів досягала 15 км і з'єднувала між собою оборонні споруди лінії Арпада. Обід.

Трансфер залізничний вокзал Свалява. Виїзд потягом № 82

6 день 7:31 Прибуття в Київ

Вартість туру:

Готель Дорослі

Діти до 12 р

з двома дорослими

Ungweiser

3950 грн. 3750 грн.

   Дует плюс 4*

4650 грн. 4450 грн.

У вартість входить: проживання в готелі, харчування за програмою, екскурсійне облуговування, медична страховка.
Додатково оплачується: жд проїзд, вхідні квитки, вечеря 6 січня - 550 грн.
Орієнтовна вартість вхідних квитків: "Termal Park Vrbov": дорослі - 8,5 євро / 2,5 години, діти віком 3-14 років - 6 євро / 2,5 години; дегустація сирів: дорослі - 65 грн., діти - 50 грн .; бункер лінії Арпада: дорослі - 70 грн., діти - 50 грн .; музей архітектури і побуту: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн .; ужгородський замок: дорослі - 45 грн., діти - 25 грн.
Додаткова інформація: орієнтовна вартість залізничних проїзду (купе) Київ - Ужгород - Свалява - Київ - 1000 грн; оплата вечері 6 січня обов'язкова