Новорічний мікс в Карпатах!

Новорічний мікс в Карпатах

29.12.2020 - 03.01.2021

1 день. Виїзд з Черкас (час уточнювати)
19:00 Збір туристів в г. Киев станція метро "Житомирська". Посадка в автобус. 19:30 Відїзд.

2 день. Прибуття в с. Чинадієво. Сніданок. Екскурсія по замку Сент - Міклош (XV століття). Цей замок називають також замком любові, тут зародилася любов, яка змінила хід історії в Європі, любов між дочкою хорватського правителя княгинею Ілоною Зріні та ватажком угорських повстанців Імре Текелі. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м Хуст. Розміщення в готелі. Пішохідна екскурсія по вечірньому місту, знайомство з основними пам'ятками міста: замкова гора, чеський квартал, храми різних конфесій і релігій.

3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія до найкрасивішого водоспаду Карпат - Шипіт. По дорозі зупинки:

село Іза - закарпатська столиця лозоплетіння, покупка сувенірів і подарунків;
висячий міст через р. Ріка, фотографії на пам'ять;
дегустація мінеральних вод у джерел Келечин (закарпатський «Нарзан») і Сойми (аналог «Єсентуки»).
Втомилися ніжки? Від автобуса можете під'їхати до водоспаду на санях, запряжених кіньми (20 грн). Для любителів екстриму - купання в крижаній воді, яка за переказами подовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках ... (крісельний і бугельний підйомники 1500 - 2000 м). Повернення в Хуст. Святкування Нового року. Прекрасна національна кухня. Шоу-програма, музика, танці.

4 день. Продовжуємо святкувати Новий рік. Обід в "Колиба опришків", автентична гуцульська їжа і напої, «Закарпатські вечорниці», музика, пісні, танці ... Вільний час в Хусті. Можливість прогулятися середньовічними вуличками міста, відвідати різдвяний ярмарок, покуштувати гарячого глінтвейну.

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія на ферму, що займається розведенням карпатського буйвола. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється на смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя ... Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами ... Вільний час в Мукачево. Виїзд до Києва.

6 день. 8:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Вартість туру:

Готель Дорослі

 

Діти до 12р.

з двома дорослими

Новорічна вечеря

Дорослі  Діти

"V&P"

4350 грн 4150 грн 1500 грн 750 грн

У вартість входить: проїзд автобусом Київ - Закарпаття - Київ, проживання в готелі, харчування (3 сніданки + обід в "Колиба опришків"), вся екскурсійна програма, медична страховка.
Додатково оплачується: вхідні квитки, святкування Нового року.
Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні купальні «Косино»: дорослі - 450 грн. / 3 години; діти ростом до 150 см - безкоштовно; дегустація вин - 80 грн .; водоспад Шипіт - 10 грн .; дегустація буйволяча ферма - 70 грн; замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн