Бліц Прага та Відень (випускний)

Маршрут: ст. Шевченка - Львів – Краків – Прага – Відень – Будапешт – Львів - ст.Шевченка

Дати виїзду: 19.06, 26.06, 03.07.20

Виїзд зі Львова о 12:00

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником агентства.
12:00 – виїзд на кордон. Переїзд до
Кракова - за умови вчасного проходження кордону!
►Рекомендуємо оглядову екскурсію по Кракову «
Королівський шлях» (13€).   Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!
Нічний переїзд в Чехію.

День 2

Приїзд до Праги.
Оглядова пішохідна екскурсія «
Знайомство з Прагою» Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття – екскурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Вільний час. Час на обід.
►Рекомендуємо екскурсію «Королівські Градчани»  (16€). На лівому березі річки Влтави розташувались Королівські Градчани – один із чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи. З моменту свого створення Градчани постійно добудовувались, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави.  Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс у світі – Празький замок, який вражає своєю величчю і красою. Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такого недоступного королівського життя.
►Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна
прогулянка на кораблику по річці Влтава  (10€ + вхідний квиток 15€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок! На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період – на ній знаходиться ресторан, та верхня – відкрита.
►Рекомендуємо вечірню екскурсію «Тіні старого міста» (15€).Прогулянка вечірньою Прагою крізь століття. З Вами йтиме гід в костюмі з палаючої лампою в руці замість указки. Про життя, мрії і трагедії від примари, що є духом страченого бургомістра. Родзинка для тих, хто вже з Прагою знайомий і для сімей з дітьми. Від Старомєстської до Малостранської площі пройдете по маловідомих романтичних вуличках. Легенди та правдиві історії доповнять казкову атмосферу освітленої гасовими ліхтарями нічної Праги. Початок з настанням темряви.
Поселення в готель. Знайомство з громадським транспортом у супроводі керівника групи.
Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
8:00 – переїзд до столиці
АвстріїВідня.
Вільний час.
►Рекомендуємо познайомитись з містом під час екскурсії «
Віденська симфонія» (16€).  Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста. Орієнтовний час початку оглядової екскурсії 13:00.
Час на обід.
►Рекомедуємо: екскурсія «Скарбниця Габсбургів» (15€ + вхідний квиток 9€ тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.
►Рекомендуємо екскурсію в знамениту
Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток 7,5€).  Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.
►Рекомендуємо трансфер до замку
Шонбрунн (трансфер 8€). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством...Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.
Переїзд в Будапешт. Орієнтовний час виїзду 18:00.
Чудовим завершенням подорожі стане програма 
«Будапешт в ілюмінації» прогулянка на кораблику по Дунаю (18€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Переїзд в Україну.

День 4

Прибуття у Львів (вранці, до 12:00).

Вартість для груп: 

15+1 - від 115євроз особи
20+1 - від 110євро з особи

ВАЖЛИВО! Обов'язкові доплати:
 - Гарантований аванс на екскурсії: 25євро з особи ( гарантований аванс буде використано на плату будь-якої екскурсії, у разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається. 
 - Сезонна доплата у розмірі 10євро з особи на виїзд 26.06.20. 
- індивідуальне медичне страхування - 75грн.
СУПРОВОДЖУЮЧИЙ  - ОДИН НА ГРУПУ:
 - НЕ ОПЛАЧУЄ вартість туру!

-  НЕ ОПЛАЧУЄ вартість додаткового харчування за умови та оплати такого харчування всією групою до початку туру!
-  НЕ ОПЛАЧУЄ вартість факультативів за умови замовлення та оплати факультативів всією групою до початку туру!
- ОТРИМУЄ винагороду за кожного оплаченого туриста!

У вартість туру входить:

 - зустріч представником фірми;
 - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
 - проживання у готелях 2*, 3**;
 - сніданки;
 - супровід керівника групи по всьому маршруті;
 - екскурсії згідно програми без додаткової оплати;

 

У вартість туру НЕ входить:
 - проїзд до Львова та зворотній шлях (орієнтовна вартість проїзду плацкард 420грн в обидві сторони) Для зручності представники агентства закупляють квитки під тур організовано. 
- факультативні програми;
 - проїзд у громадському транспорті;
 - 2 обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) - вартість 35євро з особи.

Необхідні документи:
 - діючий біометричний закордонний паспорт;
 - для дітей до 16 років дозвіл на вивіз дитини за кордон оригінал + свідоцтво про народження. 
 

ВАЖЛИВО! Оформлення усіх документів відбувається під чітким керівництвом менеджера туристичного агентства. 

*** Оплата туру здійснюється в національній валюті за курсом на день оплати!
*** Перед бронюванням туру обов'язково уточнюйте вартість, наявність місць та розклад потягів!