Бліц Венеція (випускний)

Унікальне місто на воді – Венеція

Маршрут: ст.Шевченка - Львів – Будапешт -  Венеція – Падуя – Верона - оз.Гарда - Сірімоне – Львів - ст.Шевченка

Дати виїзду: 18.06, 25.06, 26.06, 02.07.20

Виїзд зі Львова о 08:35

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
8:35 – виїзд зі Львова. Проходження кордону.
Переїзд до Будапешту.
►Чудовим завершенням дня для Тебе стане програма «
Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю (18€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Продовжуємо нашу подорож, нічний переїзд до Венеції.

День 2

Приїзд до Венеції.
08:30 – оглядова екскурсія «Перлина Адріатики» (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (20€) в обидві сторони). 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.
Вільний час.
►Рекомендуємо захоплюючу прогулянку на водному таксі по Гранд Каналу Венеції (30€).  В кожному місті знайдеться вулиця багата на пам'ятки і красиві будівлі. Венеція - місто незвичайне. Незвичайна і головна венеціанська вулиця. Йдеться про Гранд-канал, який не є ні вулицею в традиційному розумінні, ні каналом, будучи природною протокою, а не людським творінням. Canal Grande (в перекладі з італійської - Великий канал) - це найважливіша транспортна артерія, осередок розкішних палаців і найкрасивіших церков, обов'язковий пункт у списку «must see» будь-якого путівника та туриста, саме він прикрашає багато листівок і фотографій Венеції. Прогулянка на водному таксі по Гранд-каналу запам'ятається надовго, тому що найкрасивіші будівлі Венеції розташовані саме тут. Понад 100 палаців постануть перед Вашим поглядом, серед них - Ка 'Реццонико, Ка' Фоскарі, Ка 'д'Оро, Палаццо Барбаріго та багато інших. Кожна з будівель примітна не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й історією.
►Рекомендуємо екскурсію на кораблику «Краса Венеціанської лагуни»  (25€). У пам’яті мандрівника назавжди залишаються відбиті у воді найтонші кам’яні мережива чудових палаців венеціанської знаті. Повторюється їхній химерний орнамент, подвоюється різнобарвний малюнок стін, створюючи майже казковий образ… Подорож знайомить із Слов’янською набережною, знаменитим островом Лідо, де проходить венеціанський кінофестиваль, островами Сан-Ладзаро-дельї-Армені та Мурано, церквою св. Миколая, фортом Сан-Андреа ді Лідо, де був ув’язнений Казанова.
►Рекомендуємо незабутню прогулянку на гондолі (25€). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятись містом на гондолі. Цей традиційний човник має дуже давню історію, але й досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються найкращі панорами на визначні пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво - управляти гондолою і маневрувати нею в найвужчих каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр розщедриться і подарує Вам справжню італійську серенаду...
►Рекомендуємо відвідати
Палац Дожів  (18€ + вхідний квиток 25€ дорослі, 13 € діти до 14 років).  Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів.  
18:00 - переїзд до затишного міста Падуї.
►Рекомендуємо оглядову екскурсію по місту (13€).  Мандрівки в Падую не залишають байдужими нікого… Тут кожен знайде щось своє. Перший в історії ботанічний сад, університет – один з найстаріших у світі, залишки давньоримських гробниць, мостів, амфітеатру і форуму, безліч музеїв та галерей, розкіш палаців, яка створювалася століттями… Культурні скарби вражають своїм багатством: пишний собор св. Антонія із скульптурними композиціями Донателло, капела Скровеньї, розписана великим Джотто, незрівняна за своєю красою площа Прато делла Валле…
Вільний час.
Переїзд в готель біля Падуї.
Поселення в готель та ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день. Запрошуємо на шопінг в супермаркеті в районі Верони.
►Рекомендуємо поїздку до 
Верони – «Столиці закоханих» (35€). Це місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти. Про них нагадують будинок Монтеккі та будинок Капулетті, в дворику якого стоїть бронзовий пам'ятник Джульєтті. Кажуть, якщо доторкнутись красуні, успіх в коханні гарантовано, а поцілунок під знаменитим балконом – мрія багатьох закоханих пар, які залишають на стінах будинку свої автографи у вигляді сплетених разом імен та сердечок. Поїздка у Верону на цілий день.
►Рекомендуємо екскурсію «Романтичні таємниці Верони» (15€). Верона - місто, в якому присутня унікальна атомосфера. Тут кожен будинок, стіна та камінь мають свою історію! Тому запрошуємо полюбуватися найкращим краєвидом на місто з висоти пташиного польоту, над самим давньоримським театром, збудованим ще в 25 р до н.е, який являється одиним із найбільших комплексів на півночі країни. Атмосферу давнини тримає на собі й міст Понте П'єтра, який разом з театром являється одними із найстаріших споруд всієї Італії, понад 2000 років. Далі Вашу уяву вразить Кафедральний собор , в якому зберігається шедевр Тиціана «Вознесіння Богоматері», та найбільший у Вероні Собор св. Анастасії - унікальна культурна та релігійна спадщина міста! А фото на фоні фортеці Кастельве́ккьо та ріки Адідже поповнить колекцію надзвичайних хвилин у Вероні!
►У вільний час з Верони пропонуємо екскурсію на озеро Гарду з відвідуванням мальовничого містечка Сірміоне  (22€). Переїзд до Сірміоне та назад на громадському транспорті.  Озеро Гарда – місце незвичайної краси. Воно займає перше місце серед італійських озер не тільки за розміром, а і за різноманітністю. Скелясті гори поєднуються тут з піщаними пляжами та екзотичними рослинами. Озеро по праву вважають найчистішим озером в Європі. Ну і, звичайно, крім цього на берегах знаходиться велика кількість цікавих містечок, серед який найпривабливішим є Сірміоне – казковий курорт, головною визначною пам’яткою якого є замок Скалігерів XII століття. Місто славиться своїми термальними комплексами, завдяки наявним тут цілющим джерелам. Сірміоне – це неймовірна суміш тихих вуличок, галерей, магазинів, невеликих ресторанчиків та архітектури старого міста.
20:00 - виїзд з Верони та нічний переїзд в Україну.

День 4

Вранці, невелика зупинка в Будапешті. Вільний час.
►Рекомендуємо оглядову екскурсію «Королівська Буда» (12€). Унікальний готичний собор Пресвятої Богородиці, відомий як храм Матяша, в якому вінчались угорські королі, тераси Рибацького бастіону, в якому ніколи не несли службу солдати, Королівський палац та панорама Дунаю.
Виїзд в Україну. Проходження кордону.
Прибуття у
Львів (вечором, біля 23:00 - час вказано орієнтовний, залежить від проходження кордону)

Вартість для груп: 

15+1 - від 120євро з особи
20+1 - від 115євро з особи

Обов'язкові доплати:
 - Гарантований аванс на екскурсії: 40євро з особи ( гарантований аванс буде використано на плату будь-якої екскурсії, у разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається. 
 - Сезонна доплата у розмірі 10євро з особи на виїзд 25.06.20. та 26.06.20 
 -  індивідуальне медичне страхування - 70грн/особа
СУПРОВОДЖУЮЧИЙ  - ОДИН НА ГРУПУ:
 - НЕ ОПЛАЧУЄ вартість туру!
-  НЕ ОПЛАЧУЄ вартість додаткового харчування за умови та оплати такого харчування всією групою до початку туру!
-  НЕ ОПЛАЧУЄ вартість факультативів за умови замовлення та оплати факультативів всією групою до початку туру!
- ОТРИМУЮ винагороду за кожного оплаченого туриста!

У вартість туру входить:

 - зустріч представником фірми;
 - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
 - проживання у готелях 2*, 3**;
 - сніданки;
 - супровід керівника групи по всьому маршруті;
 - екскурсії згідно програми без додаткової оплати;

 

У вартість туру НЕ входить:
 - проїзд до Львова та зворотній шлях (орієнтовна вартість проїзду плацкард 420грн в обидві сторони) Для зручності представники агентства закупляють квитки під тур організовано. 
- факультативні програми;
 - проїзд у громадському транспорті;
 - 2 обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) - вартість 45євро з особи.

Необхідні документи:
 - діючий біометричний закордонний паспорт;
 - для дітей до 16 років дозвіл на вивіз дитини за кордон оригінал + свідоцтво про народження. 
 

ВАЖЛИВО! Оформлення усіх документів під чітким керівництвом менеджера туристичного агентства. 

*** Оплата туру здійснюєть в національній валюті за курсом на день оплати!
*** Перед бронюванням туру обов'язково уточнюйте вартість, наявність місць та розклад потягів!

 

ВАЖЛИВО! До початку туру кожний турист вносить керівнику групи депозит у розмірі 20€, який повертається після закінчення туру за відсутності шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам