СПА - тур по Закарпаттю на 8 Березня

Дати туру: 06.03.2020 - 10.03.2020

Виїзд з Києва.

П'ятниця 06.03.20

19-15 - 19-30 збір групи та виїзд з Києва, станція метро "Житомирська" (біля автосалону "Інфініті"
21-00 -21-15 зупинка і посадка пасажирів в м.Житомир, (АЗС "БРСМ" навпроти центрального автовокзалу)

Субота 07.03.20

7-00 - 8-00 - приїзд в пос.Поляна, Свалявський р-н, Закарпатської обл. Розміщення в санаторії "Сонячне Закарпаття". Сніданок.
Виїзд на екскурсію "Українська Угорщина"
►В ході екскурсії ми відвідаємо:
- Берегово - самий угорське місто України в якому ви побачите:
палац-садибу Графський двір - укріплена резиденція трансільванського князя Г. Бетлені (Бетлена) побудована в 1629 р на місці монастиря ордену домініканців, що існував тут у 1327-1556 рр.
Воздвиженський костел -Риімо-католицький костел Воздвиження Святого Хреста - одна з найстаріших готичних будівель в Україні.
Казино Берег (Золотий Павич) - побудовано в центрі міста в XIX в. з ініціативи піджупан Т. Етвеша і перебудовано в 1912 р для проведення в Берегово балів, аристократичних зібрань і літературних вечорів.
Міський суд - адміністративну будівлю міського суду Берегово зведено в нач. XX ст. за проектом арх. Ф. Яблонського
Костел Реформаторів - культова споруда, XIII-XV ст, найбільший храм Берегово, Будинки-близнюки, Єврейська ритуальна лазня.
► термальний басейн "Жайворонок". Відмінний сервіс і низькі ціни приємно здивують кожного відвідувача. У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням. В основному басейні температура води - 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто
► дегустація закарпатських вин в будинку вина "Берегвідек" - справжній музей виноробства. Будинок вина "Берегвідек" запрошує познайомитися з історією виноробства і продегустувати найкращі закарпатські вина. Після дегустації ви зможете придбати вподобаний сорт вина.
Повернення в пос.Поляна. Вечеря, вільний час.

Неділю. 08.03.20

8-00 - Сніданок.
►Екскурсія в Ужгород і Лумшори. (Факультативно)
Лумшори - райський куточок Закарпаття. Купання в чанах з мінеральною сірководневою водою.
Лумшори - маленьке село в оточенні букових і хвойних лісів біля підніжжя найбільшої в Карпатах полонини Рівна (комплекс альпійських лугів, висота яких досягає 1479 м, а площа - 1100 га). Тут знаходиться орнітологічний заказник «Соколині скелі» - місце гніздування хижих птахів.
►В Ужгороді ми відвідаємо:
Ужгородський замок - одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України.
А також: Закарпатський музей народної архітектури та побуту - це стилізоване етнічне село в центрі міста, де зібрані зразки дерев'яного зодчества, типові для представників різних народів Закарпаття. Перлиною експозиції вважають лемківську дерев'яну Свято-Михайлівську церкву (1777 г.), привезену із с. Шелестове Хустського р-ну. В інтер'єрах можна побачити різьблений іконостас та ікони XVIII в. Також заслуговує на увагу гуцульська садиба-гражда з с. Стебного Рахівського р-ну, яка поєднує житлові, господарські та оборонні функції.
Повернення в пос.Поляна. Вечеря. Вільний час

Понеділок 09.03.20

8-00 - сніданок, звільнення номерів, виселення з готелю.

►Виїзд в комплекс "Термальні води" Косино ". На території комплексу 4 басейни з теплою термальною водою + 38-41 градусів. Корисні властивості води застосовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин. А також 7 унікальних саун, яким немає аналогів в Україні. Детальніше про комплекс ви можете дізнатися на сайті https://kosino.ua;
►Переїзд в Мукачево, де відвідаємо замок Паланок, який є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам'яток XIV-XVII століть. Вільний час в Мукачево, де ви зможете перекусити і прогулятися по центральній історичній частині міста.
19-00 виїзд до Києва

Вівторок. 10.03.20

6-00 - 7-00 прибуття до Києва. Час вказано орієнтовно.

Вартість туру:
Дорослий - 2800грн
Дитина до 12 років - 2600грн

У вартість входить:

 • проживання в санаторії «Сонячне Закарпаття»
 • проїзд комфортабельним автобусом Київ-Поляна-Київ - 
 • 3 сніданки та 2 вечері - 
 • поїздка в Косино і екскурсія по замку Паланок (вхідний квиток в купальні і замок оплачується додатково)
 • послуги супроводжуючого, страховка.

Додатково оплачується:

 • поїздка в Берегово + факультативна екскурсія "Українська Угорщина" - 150 грн / чол, дит. до 12 років - 75 грн.
 • екскурсія в Ужгород + поїздка в Лумшори з купанням в чанах - 350 грн, дит. до 12 років -200 грн
 • дегустація закарпатських вин в Яноші - 100 грн,
 • вхідний квиток в термальні басейни в Косино - 450 грн / 3 години
 • вхідний квиток в термальний басейн "Жайворонок" - 220 грн / 2.5 години
 • вхідні квитки в замок Паланок - 50 грн / дор., 30грн / діти; Ужгородський замок - 50 грн / дор., 20 грн / діти; музей архітектури і побуту - 40 грн / дор, 20 грн / діти