Чотири незабутні дні в Каппадокії!

Кападокія - одне з найзагадковіших і містичних місць на планеті. Уявіть себе, що стоїть в долині серед кам'яних істуканов- велетнів, які утворилися трьома вулканами протягом мільйонів років. У цей момент ви хоч і маленькі, але частка цього унікального місця, цього чуда природи ... Казка трапиться у вашому житті дуже скоро! 

1 день. Виліт в Кайсері з аеропортів Києва, Харкова, Львова. приліт в Кайсері. Трансфер в готель. Ночівля.
Поселення в готель. Вільний час для відпочинку і релаксу після дороги


* Можливе здійснення польоту на повітряній кулі в один з днів рано вранці на світанку. Вартість польоту 145 євро/ос. Просимо звернути увагу, що вся аеронавтика над Каппадокією контролюється Державною авіа службою Туреччини, дозвіл видається при умові сприятливих погодних умов. Точну кількість учасників польоту підтверджується за день до початку туру, бронювання і оплата здійснюється завчасно для всієї групи. У разі якщо кульки не можуть злітають всі дні Вашого перебування (що буває дуже рідко), повертається 100% оплата.


2 день. Сьогодні ви можете здійснити мрію - полетіти на повітряній кулі на світанку. Побачити Каппадокию з неба - це емоції на все життя !!! 145 євро з людини.
Сніданок у готелі. Вирушаємо на екскурсію.

- Сьогодні нас чекає відвідування музею під відкритим небом Гереме. це незвичайні форми скель і кам'янистих утворень. Мільйони років 3 вулкана викидалися і заповнювали долину Гереме лавою і попелом, а дощ і сніг згодом виступили тут головними скульпторами. - Поїздка в долину фей, вона ж долина ченців або Пашабаг де побачимо знамениті багатоголові кам'яні стовпи, які по праву вважаються символом цієї землі.

- Відвідування центру гончарства і килимарства в місті Аванос, відвідування гончарної майстерні.

- Смачний обід в одному із затишних ресторанів.

- Відвідування долини Уяви - Деврент (Devrent -Imagination Valley) UNESCO. Це місце буде довго загравати з вашою уявою. Тут скелі взяли форму різних тварин. Кожен знайде тут свою фігуру.

- Поїздка в Угрюп (символ Каппадокії). Вирушаємо на екскурсію до фортеці Учхисар (перекладається як «три фортеці»). Учхисар - це 60-метрова скеля, яка перебуває на 1400 м над рівнем моря. тут із оглядового майданчика отримаємо задоволення приголомшливою панорамою. І надивившись на неймовірні по красі і фарбам місця, ввечері ми повернемося відпочивати і ділитися враженнями за чашкою ароматного турецької кави або чаю. Ночівля.

3 день. Сніданок у готелі.

- Вирушаємо до каньйону Іхлара, який є дітищем всіх 3-х вулканів і ріки. Його висота 150 метрів. На схилах каньйону візантійські монахи стали створювати церкви і монастирі, число яких до 14 століття зросла до 105. Також були створені рукотворні печери (близько 150), де усамітнювалися монахивідчужники. А внизу біжить швидка річка Меліндіз, оточена високими деревами. Пройдемо близько 3 км долини.
- Обід в ресторані біля річки. Фото-пауза на оглядовому майданчику з панорамою на монастир Салимі - самий високий скельний монастир Каппадокії. Панорама Долини голубів.

- Переїзд в підземне місто Каймакли або Деринкую (85 метрів під землею). В Каппадокії існувало понад 30 підземних міст, але розкопані лише кілька з них. Місто могло одночасно вмістити до 50 000 чоловік з худобою, запасом провізії на кілька місяців. Тут і комори і церкви, і стайні, і винні погреби. Підземне місто з'єднується тунелем довжиною в 9 км з іншим підземним містом.

- Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

4 день.
Відправляйтеся рано на світанку на фотосесію з повітряними кулями. ви зробите ваші незабутні фото з повітряними кулями, можливо одні з кращих фото у вашому житті!
- Сніданок у готелі Вільний час в печерному місті Гереме, покупки сувенірів, відпочинок в готелі.

- У цей день м у вас є можливість відправитися на:

- Сафарі по Каппадокії Це незвичайний і дуже видовищний тур - Сафарі на квадроциклах. Ви зможете динамічно переміщатися на великі відстані по самим привабливим місцях, і при цьому абсолютно не втомлюватися. Проїжджаючи на відкритих позашляховиках по цій дивній місцевості, ви можете уявити себе учасниками знімальної групи науково фантастичного фільму. Також, ви зможете відчути захоплюючу романтику інопланетних мандрів, з їх інтригуючим непередбачуваним сюжетом.

- Катання на коні в долині Каппадокії. Ще Олександр Македонський називав Каппадокию країною прекрасних коней. Покататися на коні з неймовірними пейзажами - це те, про що ви все життя будете пам'ятати!

5 день.
Сніданок в готелі (сухий пайок при ранньому виїзді) Трансфер в аеропорт Кайсері. Виліт до Києва.
За бажанням можна продовжити перебування в Каппадокії на бажану кількість днів.

Вартість туру 295 євро з особи

У вартість туру входить:
● трансфер Кайсері - Гереме - Кайсері;
● 4 ночі проживання в готелі на базі сніданків;
● екскурсійне обслуговування по всьому
маршруту (2 дні);
● транспортне обслуговування по програмі;
● 2 обіди в дні екскурсій;
● медичне страхування з покриттям ризиків
COVID 19;
● вхідні квитки в музейні об'єкти;
● Допомога в підборі і викуп авіаквитків.


Додатково оплачується:
● Авіапереліт Київ-Кайсері-Київ 
● політ на повітряній кулі - 145 євро з особи;
● вечері (від 5 євро на людину);
● вечеря і шоу-програма "Турецька ніч" (по
бажанням)
● додаткова екскурсія на квадроциклах
● катання на конях.

 

* Організатор залишає за собою право змінювати порядок і наповнення екскурсій на аналогічні без втрати якості і кількості екскурсійної програми.